TEKNOLOJİ

GarantiPay Nedir? Nasıl Kullanılır?

GarantiPay Nedir? Nasıl Kullanılır?

GarantiPay, Garanti müşterilerinin internet ortamındaki sanal işyeri müşterilerine ait siteleri üzerinden ve bu işyerlerinin mobil (cep telefonu, tablet) uygulamalarını kullanarak yapılacak olan alışverilerde kredi kartı bilgilerini vermeden/paylaşmadan güvenli bir şekilde basit olarak kullanmarını sağlayan Pay, BonusFlaş uygulaması ile birlikte çalıştığı için güvenilir bir ödeme seçeneğidir.

Nasıl Ödeme Yapılır?

Öncelikle “GarantiPay” işlemi yapmak isteyen müşterilerin BonusFlaş uygulamasına sahip olmaları gerekmektedir. Uygulamaya sahip olanların alışveriş esnasında uygulama içerisine iletilen ödeme bildirimine onay vermeniz yeterli olmaktadır.

Üye işyeri olanlar GarantiPay’ nasıl sahip olabilir?

Üye işyerleri için bu sistemi kullanmak ekstra bir maliyet veya bütçe gerektirmez. Sanal Pos kullanıyor olmanız yeterlidir. Yapılacak olan işlem; kullanılan sanal POS üzerine ufak bir iyileştirme ek yazılım yapılarak sitenizden veya mobil uygulamalarınıza dahil edilir. Bu durumları gerçekleştirdiğinizde GarantiPay hizmeti verebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve iletişim kurarak Pay’e işyeriniz için dahil olmak istiyorsanız; [email protected] adresine mail atabilir veya 444 0 339 numaralı müşteri hizmetlerinden ayrıca destek alabilirsiniz. Aradığınızda hizmet detayları hakkında kısa sürede tatmin edici bilgilere sahip olabilirsiniz.

Garanti müşterisi nasıl Pay kullanır? Ne yapmak lazım?

App Store (iPhone cihazlar için) veya (Android) cihazlar için Google Play Store‘ye BonusFlaş uygulamasını indirmeniz yeterli olacaktır. Bu uygulamayı indirdikten sonra GarantiPay ile alışveriş yapmaya imkan suna üye işyerlerinden kolayca ödemenizi yapabilirsiniz.

GarantiPay kullanan işyerleri

Yeni bir hizmet olan Pay ile ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz birçok işyeri ve Garanti Pay kullanan internet siteleri ile Garanti Pay kullanan alışveriş sitelerini örneklerle aşağıdan bulabilirsiniz.

Kısa vadede sayısı az olan bu hizmet noktaları gün geçtikçe artmaya ve alışverişi daha kolaylaştırmak adına artacaktır. Güvenlik duvarları ile aranızda engel olan internet siteleri alışverişlerinizi bu ve benzeri uygulamalar sayesinde rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Hizmeti kullanan işyerleri bankanın kontrol mekanizması altında hizmet verdiğinden şifreleme gibi sorunlarınızıda ayrıca ortadan kaldırarak güvenli alışverişe imkan sunmaktadır.

Ek maliyeti var mı? Ücret ödemek gerekiyor mu?

Bu hizmeti kullanmak isteyen müşterilerden herhangi bir bedel kesintisi uygulanmaz. Yine aynı şekilde taksit veya tek çekim olarak güvenle alışverişlerinizi yapabilirsiniz.

GarantiPay, Garanti müşterileri
GarantiPay, Garanti müşterilerinin internet ortamındaki sanal işyeri müşterilerine ait siteleri üzerinden ve bu işyerlerinin mobil (cep telefonu, tablet)


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir