SPOR

Galatasaray’daki FETÖ sorgulanması yapılmalı

Galatasaray’daki FETÖ sorgulanması yapılmalı

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, 3 Temmuz ve 15 Temmuz süreciyle ilgili NTV’ye açıklamalarda bulundu.

“Türkiye’de menajerlerde sıkıntı var. Oyuncuları ayartıyorlar. 2009-2010’u incelesinler. Bursaspor’un kadrosunda bir menajerin kaç oyuncusu vardı ve onun başka takımda kaç oyuncusu var? Bir menajer, bir kulübe 12 milyon euro borç veriyor diye duyuyorum. Buradan maliyeyi de göreve çağırıyorum.”

Galatasaray’daki FETÖ sorgulanması yapılmalı. Kendisinin ‘Himmetlerle, dualarla kaldıralım’ diye sözü var. Gözaltına alınan oyuncular hangi takımdan? İyi incelesinler, her şeyi iyi incelesinler. 98’den beri Fenerbahçe’ye vuruldu.”

“Yandaş medyaya söylüyorum! Fenerbahçe için iyi, doğru şeyler yazın! Fenerbahçe düşmanlarını topluyor, konuşturuyorsunuz! 2010/11 kupası Fenerbahçe’nindir. Bunu herkes kabul edecek. Alnının ak sütü gibi helaldir. Bunu siyasi anlamda kullanmayın. Yerle gök bir araya gelse, bu kupa ancak Trabzon’a gider. Başka türlü gitmez. Bu kupa 25 milyonun. Beni iyi dinleyin! 17-25 Aralık’ı inkar edenler, ancak bu kupanın Trabzon’a gideceğini hayal ederler.”

“Benden sonra gelecek başkanı işaret etmem, ben padişah değilim. Burası Fenerbahçe Cumhuriyeti.”Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir