KOMİK ŞEYLER

Fuat Avni‘nin twitter hesabı elinde patladı!

Fuat Avni‘nin twitter hesabı elinde patladı!

İstahbarat kaynakları bir bir yakalanan Fuat Avni lakaplı twitter kullanıcısı yayınlayacak yalan dolan bulamıyor. Şimdi top CIA’e atıldı. FETÖ’nün kuklası şimdilerde hesabın nasıl gözden kaybolacağının ve unutulacağının derdine düştü.

Bir dönem Gülen cemaatine yakınlığıyla bilinen Hüseyin Gülerce, FETÖ lideri Fethullah Gülen ve onun kişiliğine dair çarpıcı açıklamalarda bulunurken Fuat Avni‘nin de CIA’de açılmış bir hesap olduğunu söyledi.

Fuat Avni CIA’de açılmış bir hesap. Türkiye’deki kurumlardan, bakanlıklardan akan bilgi CIA ve Pensilvanya’nın ortak bilgi havuzuna düşüyor. İngiliz ve Alman istihbaratlarına da veriyor Türkiye’nin bu mahrem bilgilerini aynı şekilde. Bana göre Türkiye’nin başına gelmiş en kötü şey. ABD ondan ne istiyorsa yerine getiriyor. ABD’nin onu vermesi çok kolay değil, verirse öleceğini bildiği için verir. Ya bir ilaç verirler buraya geldiğinde ölür, ya da farklı yollar olur.

Son olarak konuşulan ise; Fuat Avni’nin twitter hesabını bol kullanıcılı sahibinden temiz 2. el olarak satacağı konuşuluyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir