EKRAN

Fox TV’de yayınlanacak olan Gardırop Savaşları programı başlıyor

Fox TV‘de yayınlanacak olan Gardırop Savaşları programı başlıyor

Hafta içi her gün ekrana gelecek olan Gardırop Savaşları’nda 8 genç kız 2 ay boyunca aynı evi paylaşacak ve kendileri için farklı tarzlarda dekore edilmiş odalarında, kendi gardıroplarından getirdikleri kıyafet ve aksesuarlarıyla, her gün belirlenen farklı konseptlerde hazırlanacaklar.
Saçından makyajına, terzide yapılacak tadilata kadar kendilerine oluşturdukları stilleri birbiriyle  yarıştıracak olan genç kızlar, gün sonunda jürinin karşısında yerlerini alacak.
Yalçın Zaman’ın stil danışmanlığı yapacağı programda her gün, belirlenen gün birincisi ve gün ikincisi kazandığı para ödülüyle alışverişe çıkıp gardırobundaki eksiklerini tamamlama şansı yakalayacak. Haftanın finalinde bir genç kız büyük ödüle ve hayallerine veda ederken yeni bir yarışmacıya hem gardırop savaşları evinin, hem de modanın kapıları açılacak. Moda dünyasının nabzını gardırop savaşları tutacak.

Gardırobuna ve tarzına güvenen cesur kadınların yarışacağı Gardırop Savaşları hafta içi her gün 12.45’te FOX’ta!

FOX’un gündüz kuşağında, hafta içi her gün yayınlanacak olan ‘Gardırop Savaşları’ programında tarzına ve gardırobuna güvenen 8 yarışmacı tüm kıyafetleriyle muhteşem villalara yerleşiyor.

FOX’un gündüz kuşağında, hafta içi her gün yayınlanacak olan ‘Gardırop Savaşları’ programında tarzına ve gardırobuna güvenen 8 yarışmacı tüm kıyafetleriyle muhteşem villalara yerleşiyor. Kendisine verilen ve her gün değişen konseptlerde en şık giyinmeyi başaran gün birincisi 1.000 TL’lik alışveriş hakkı kazanırken diğer adaylar da kendi kıyafetleriyle en uygun kombini yaratmaya çalışıyor. Her haftanın son günü büyük finalin yaşanacağı bu programda sunucu Gül Gölge Saygı; tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve köşe yazarı, tasarımcı Ayşe Brav jüri koltuğunda otururken Yalçın Zaman da stil danışmanı olarak boy gösteriyor. Program yakında FOX’ta başlıyor.

[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]

yalcin-zamanYalçın Zaman
1991 YILI İstanbul doğumlu Zaman, Ege Üniversitesi’nde Tasarım ve Moda eğitimi aldı. Üç yıldır stil danışmanlığı yapmakta olan Yalçın Zaman, Ece Seçkin ve İrem Derici gibi ünlü isimlerin sahne kostümlerini tasarlamıştır.
[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]
ayse-bravAyşe Brav
İlk ve orta öğrenimini Beşiktaş Anadolu Lisesi’nde gördü. Boğaziçi Üniversitesi Kamu Yönetimi’nden mezun oldu. İş hayatına Mudo markasıyla başlayan Brav’ın dünyanın birçok markasına tshirt ihracatı yapan bir firması var. 13 senedir Vatan Gazetesi’nde köşe yazarlığını sürdürmekte.
[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]
rasit-bagziogluRaşit Bağzıbağlı
21 yaşında ilk Couture koleksiyonunu hazırlayarak mesleğe ilk adımını attı. Dünyaca ünlü isimlerden Paris Hilton ve Doutzen Kroes’un yanı sıra Türkiye’den Tuba Büyüküstün, Bergüzar Korel, Fahriye Evcen gibi yıldızları giydiriyor. 2010 yılında New York’ da Düzenlenen “Face of Fashion” yarışmasında Yılın En İyi Genç Tasarımcısı Ödülü’nü aldı. 2013 yılında KKTC POLİS Üniformalarını tasarladı, 2014 ve 2015 yıllarında Miss Turkey finalistlerinin abiye kostümlerini hazırladı. 2015 Oscarları için Red Carpet’da Mine Vargı’yı giydirdi. Her sezon Istanbul Fashion Week’te hazır giyim ve couture koleksiyonlarının defilelerini yapmaktadır.
[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]
gul-golge-saygiGül Gölge Saygı
Sırasıyla Özel İzmir Türk Koleji, Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde okudu. Arel Üniversitesi Psikoloji bölümünde Yüksek Lisansa devam etmekte. Çiçek Taksi’de oyunculuk, 3 yıl Kanal D Canlı Canlı ve KanalTürk’te Anne ve Çocuk programlarında sunuculuk; Habertürk’te 2 yıl köşe yazarlığı ve ADL Kapsül Koleksiyon anlaşması yapmıştır.
[divider style=”solid” top=”20″ bottom=”20″]


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir