CEP-TABLET

Fenerbahçe cep telefonu

Fenerbahçe cep telefonu

Fenerbahçe yaptığı anlaşma ile kendi markasının cep telefonunu taraftarının beğenisine ve kullanımına sunmaya hazırlanıyor. Yapılan sponsorluk anlaşmalarına göre hem televizyon hem de cep telefonu ile taraftarların ceplerini ve evlerini süsleyecek.

Vestel ile Fenerbahçe arasında yapılan teknoloji sponsorluğu ile Fenerbahçe cep telefonu üretimi başlayacak. Diğer yandan özel olarak Fenerbahçe televizyonları da üretilecek.

Fenerbahçe yapılan anlaşma ile ilgili olarak açıklama gerçekleştirdi.

FENERBAHÇE TELEFON KARŞILAŞTIRMA VE FİYAT İÇİN TIKLAYIN

Yapılan açıklamada; “Türkiye’de Fenerbahçe bir ilke imza atmıştır. Türkiye’nin en büyük yerli üreticisi olab Vestel ile anlaşmalar imzalanıyor.Yapılan anlaşmaya göre bir futbol kulübü dünya üzerinde ilk olan akıllı televizyonlar ile yeniden bir ilki gerçekleştirmenin ayrıcalığını, bu sene içinde bulunduğumuz 110. yıla özel tasarlanan logomuzla üretilencep telefonu ile taraftarlarımıza koleksiyon niteliği taşıyan bir ürün sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Yapılan anlaşma ile ilgili imza töreni, 27 Eylül Salı günü Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yapılacaktır. Sporcularımız ve yöneticilerimizin katılımıyla düzenlenecek olan imza töreni saat 14:00’te gerçekleşecektir. Kamuoyunun ve basın mensuplarının bilgisine sunarız”

fb-logolu-arka
Fenerbahçe logolu cep telefonu resimleri temsilidir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir