4.5G ADSL FİBER Bimcell Pttcell Türk Telekom Turkcell Vodafone

Faturalı hat tarifeleri inceleme ve karşılaştırma

Faturalı cep telefonu hattı tarifeleri

Faturalı hat kullanmak isteyen abonelerin veya normalde faturalı hattı olan müşterilerin telefon tarifeleri, paketleri, kampanyaları ve ücretleri hakkında bilgi alabilecekleri aynı zamanda faturalı hat tarife ve fiyat karşılaştırması yapabilecekleri sisteme giriş yapılarak gereken tüm detaylar öğrenilebilir.

Tarifeler ve paketler hakkında bilgi alabileceğiniz gibi aynı zamanda başvuru yaparakta kısa sürede işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Faturalı hat tarifeleri için tıklayın

Sitede ne var?

  • Turkcell
  • Vodafone
  • Türk Telekom (Avea)
  • Bimcell
  • Teknosacell
  • Pttcell 

Faturalı hat ve kampanyalara ait 2018 verilerine de ulaşabilirsiniz.

Site üzerinden Numara taşıma, Faturalı hat başvurusu, Faturasızdan faturaya geçiş işlemleri gibi tüm işlemleri hangi firmadan hat almak istiyorsanız tek site üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Müşteri hizmetleri tarafınıza kısa sürede dönüş yaparak sözleşme ve hat teslimaları için ek bir ücret ödemeden tüm işlemlere ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Selfy, Prime, Lifecell, Pass, Red paketleri bulunmaktadır.

Faturasız hat kullanan aboneler için herhangi tarife, paket, kampanya yoktur. Site tamamen faturalı hatlara özeldir. Faturasız hat işlemleri için operatörünüzün Müşteri Hizmetleri, Online işlem merkezi veya Cep merkezleri üzerinden çözüm bulabilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir