MAGAZİN

Farah Zeynep Abdullah, kilolu haberlerine çok kızdı

Farah Zeynep Abdullah, kilolu haberlerine çok kızdı

Farah Zeynep Abdullah, “Kilo aldığı için diyet yapıyor” haberlerine adeta ateş püskürdü.

Sultan’ rolü için kilo vereceği haberleri üzerine güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah Instagram sayfasından “Çok ayıp bence artık başkalarının kilosuyla, vücuduyla ilgili konuşmak. Benim vücudum, benim kilom, benim hayatim. Kadınlar olarak maruz kaldığımız bu şekilciliğin bir gün son bulması dileğiyle” dedi.

mesaji

“Merhabalar herkese! Bütün yaz magazin haberi diye ünlü bikinili kadınlar izliyoruz. Çok ayıp bence artık başkalarının kilosuyla, vücuduyla ilgili konuşmak. Röntgencilik gibi çekilmiş eski fotoğraflari bir şey bulamayınca yalan haberle tekrar servis etmek?

Haber servis ediyorum diye doğrulatmadan dedikoduyu haber yapmak? Yok ışık kötüydü, yok duruş kötüydü demiyeceğim. Ben çok memnunum kilomdan, vücudumdan. Kaldı ki şişmanım diyelim, kaldı ki vücudum medyanın dayattığı güzellik görüşüne uymuyor diyelim, ee?

Bundan tam olarak kime ne? Ben aynı zamanda medya da okumuş biri olarak şunu söylemek istiyorum, boş verin kızlar kimin ne dediğini, medyanın size dayattıklarını! Benim vücudum, benim kilom, benim hayatim, kadınlar olarak maruz kaldığımız bu şekilciliğin bir gün son bulması dileğiyle.”Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir