Turkcell

Evinde internet kullananlar yaşadı!

Evinde internet kullananlar yaşadı!

Ve nihayet fiyatlar limitsiz internet kampanyaları için dibe vurmaya başladı.

Mevcut internet kullanan aboneler yeni çıkan kampanyalardan oldukça rahatsız durumdalar. Yeni abone olma avantajları ile eski abonelikler neden ayrımcılık yapılarak kampanya düzenleniyor anlaşılmış değil.

Yeni abone kazancı daha mı önemli yoksa mevcut aboneyi koruyup kollamak daha mı önemli?

Ortalama evinde internet kullanan aboneler 59 TL ile 69 TL arasında telefon ve internet aylık ücret ödüyor, yeni aboneler ise 49 TL internet kampanyalarından yararlanıyor. 24 ay ile çarpıldığında ciddi internet için ödenen rakamlar ortaya çıkıyor.

TURKCELL SUPERONLİNE FARKI

Turkcell Superonline diğer firmaların yaptığı kampanyanın tam tersini yapıyor. Mevcut internet kullanan ve daha fazla ödeyen abonelere gelin bize taşının ayda 39.9 TL ödeyin diyor.

Yani internetinizi alın Superonline yapın ne modem ücreti, ne aktivasyon, ne bağlantı ek bir ücret falan ödemeyin hemen değiştirelim diyor..

39.9 TL aylık ödeyerek sınırsız, limtsiz ev internetiniz oluyor. Sabit telefon hattınız için de ek ücret gelmiyor ikisi beraber toplam fiyatı 39.9 TL.

Daha düşünmeye gerek yok. Alın internetinizi Superonline yapın daha az ödeyin. Öyle 24 ay taahhüt falan yok sadece 12 ay söz vemeniz yeterli!

Yardımcı kaynaklar:

[button color=”red” size=”medium” link=”http://fiberinternetler.net/turkcell-superonline-limitsiz-internet-39-9-tl-2016/” icon=”” target=”true”]Kampanyayı incelemek için buraya tıklayın[/button]

[button color=”blue” size=”medium” link=”http://fiberinternetler.net/iletisim/” icon=”” target=”true”]Başvuru yapmak için buraya tıklayın[/button]

Evde interne kullanan aboneler için reklam filmi:Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir