GENEL

Evden para kazanmak kolay mı zannediyorsunuz?

Evden para kazanmak kolay mı zannediyorsunuz?

İnsanlar internet üzerinden zengin olacağım düşüncesi ile kendilerince ek iş imkanları ve parakazandıran siteler üzerinde sürekli araştırma halindeler. Peki bu internet siteleri para kazandıyoru mu gerçekten verilen emeklere değiyor mu?

Aklınıza takılan bu soruların bazılarının yanıtını bu makalemizde dilimiz döndüğünce size anlatmaya çalışacağız.

Evde para kazanmanın 2 yolu vardır ve bu yollar kendi içerisinde oldukça çoğalmaktadır.

  1. Sanal ortam aracılığı ile yani internet üzerinden bilgisayar başında evden para kazanabilirsiniz.
  2. Yine aynı evde ek iş olarak fiziksel olarak dokunabileceğiniz ürün ve hizmetlerinden para kazanabilirsiniz.

Sanal ortam kullanarak evde para kazanma yolları:

En çok araştırılan konulardan biri sanal ortamda para kazanma yollarıdır. Hayatınızda görebileceğiniz en zor para kazanma ve dolandırılma riskinizin en fazla olduğu sektördür. Örneğin: reklam izleyerek para kazanmaanket doldur para kazanborsadan para kazanmakfacebooktan para kazanmaanketle para kazanma gibi.

Bunlar arasında borsa veya forex en riskli olanıdır. Kaybetme riskiniz var. Reklam izle para kazan, gibi veya anket, tıklamalar vs emekleriniz boşa gidebilir ama kaybınız maddi olmayacaktır.

İnsanlara “acil para”, “kolay para”, isterk ve arzularından dolayı oluşan evde para kazanma yolları fikri hep arayış haline gelmiştir. İlk belirlenmesi gereken konu, size ne kadar para lazım. Öyle düşündüğünüz gibi kimse siye reklami anket, facebook gibi yollardan bu paraları vermeyecektir ve aylık bu yöntemleri tercih ederseniz kazancınız maksimim 100 TL olabilir ve bu parayı kazanmak için emin olun dışarıda beden gücü ile iş yapanların 10 katı fazla çalışmanız gerekecektir.

Size tavsiyemiz sanal ortam aracılığı ile evde para kazanma yerine gerçek hayatta fiziksel olarak evinizde nasıl para kazanacağınız üzerinde durmanızdır. Tıklama başına veya anket başına düşündüğünüz gibi reklam izleyerek tanesine kimse 1 TL falan vermiyor. 1 TL kazanabilmeniz için günde en az 100 izleme, tıklama yapmalısınız.

Fiziksel olarak evde nasıl para kazanılır:

Size birkaç evinizde ek iş yaparak nasıl para kazanacağınız hakkında fikirler verelim.

Belki düşünmeyenler olabilir ama muhakkak oturduğunuz semtlerde tütün toptancılığı ve tütün satışı yapan yerler vadır. Tütüncüye gidip paket paket bu tütünleri srabileceğinizi söylerseniz anlaşabilirsiniz. Paket başına anlaşma yaparak kendi evinizde para kazancı yolunu açmış olursunuz. Tütüncülerin hemen hepsinin evlere iş verme ihtiyacı vardır ama çoğu kişi bunu bilmez. Böylece kendi işinizin sahibi olabilirsiniz.

Genelde insanlar evlerde çocuk bakma ile para kazanma yolunu tercih ederler ve bir maaş kadar aylık ücret alabilirler. Bunun aslında daha kolay yollarından biri var. Çocukları sadece okula götürüp getirmek. Hem zamandan kazanırsınız hem daha kolay yolu seçmiş olursunuz. Çocukların hemen hepsi okullara gidiyor ve bu çocuklar aileler için okul saatleri ciddi sorun olabiliyor. Böylece tıpkı okul servisi gibi sokak veya caddenizdeki çocukları yaya olarak okula götürüp getirebilirsiniz. Okul yönetimleri ile görüşün bu konuda size yardımcı olacaklardır.

Eğer öğrenciyseniz ve evde kazanma yolu arıyorsanız akşamları bir iki saat alt sınıflar için ders verebilir eğitim verebilirsiniz. Yine okul idaresi ile görüşmenizde fayda var.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir