DUYURULAR

Evde Ek İş İle Para Kazanmak

Evde Ek İş İle Para Kazanmak

Oturduğunuz yerden para kazanmak ister miydiniz? Özellikle ev hanımları, yarı zamanlı öğrenciler veya işlerinden artan zamanları evde ek iş yaparak değerlendirmek isteyen bireyler için oldukça güzel önerilerimiz var. Neden boş zamanlarınızda para kazanmayasınız?

Günde sadece birkaç saat uğraşarak ayda 1000 lira ve üstü rakamları kazanmanız hayal değil!

Özellikle ev hanımları için konuşacak olursak yapmış olduğunuz örgü modellerini, yazma kenarı gibi el işi emeklerinizi internette satarak daha fazla kişiye erişim sağlayabileceğinizi böylelikle daha hızlı satış yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Peki yapmış olduğunuz takı modellerini internetten veya bir stand üzerinden satmayı düşündünüz mü? Özellikle küçük kız çocukları için ucuz maliyetlerle yapabileceğiniz ufak boncuk işlemeli bileklikler, küpeler, kolyeler sizler için bir ek iş kaynağı olabilir.

Bununla birlikte eğer yüksek takipçili bir sosyal medya hesabınız varsa milyonlarca kişiye bu ürünleri gösterebilme imkanınız olacak böylece talep artacaktır. Peki öğrenciler ve erkekler ne yapabilir? Yakınlarınızda mutlaka bir tütüncü dükkanı mevcuttur. Pek bilinmez ama bu dükkanlar satmış oldukları sarma sigaraları genellikle kendileri sarmaz dışardan tanıdıklarına, eş ve dostlarına belli ücretler karşılığında sardırır böylece hem tütüncü zaman kaybı yaşamamış olur hem de birçok kişiye ek iş imkanı sağlamış olur. Peki bunlardan hiçbirini yapmak istemiyorsanız bir seçeneğimiz daha var.

Herhangi büyük çaplı bir firmanın satış ortağı olmaya ne dersiniz? Oriflame, Avon gibi makyaj ve kişisel bakım malzemeleri satan firmalar ürünlerini satmak için katolog görevlilerine ihtiyaç duyarlar eğer sizde geniş bir çevreye, çok fazla arkadaşa sahipseniz bu ürünleri onlara gösterip satış yaparak kazanılan gelirden belli oranlarda yüzdelik pay kazanmanız mümkün.

Ne kadar çok satış yaparsanız kazanacağınız miktarda o oranda artacaktır eğer çok başarılı bir satıcıysanız belirli kademelere yükseltilir ve yine kazancınızda artış elde edilmesini sağlayabilirsiniz.

http://www.eiskur.com/istanbul-ek-is-ilanlari/Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir