4.5G ADSL FİBER

Ev internet paketleri

Ev internet paketleri

Evde internet kullanmak isteyen abonelerin tercihlerine kolaylık sağlayan bir web sitesi mevcuttur. Bu site üzerinden alacağınız internet kampanyaları ve paketlerini seçmeden önce bilgiler alarak tarifeler ve paketlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Telefonsuz internet, telefonlu internet gibi çeşitli Adsl, Vdsl ve Fiber internet hizmeti sunan firmalar hakkında detaylı bilgiler alarak kampanyalarına geçiş yapabilirsiniz. İhtiyaca göre ayrıca TV+internet, Akn’li veya AKN’siz paketler hakkında detayları da öğrenebilirsiniz.

Ev internet paketleri “evinternetpaketleri.net” sitesine giriş yaptığınızda kampanyalara ulaşım linkleri mevcuttur.

Site üzerinden hangi firmaya ait eve internet almak istiyorsanız o firmanın sunduğu hizmetler ve paketleri hakkında taahhütlü veya taahhütsüz paketleri, kullandığı altyapısı hakkında alabileceğiniz detaylara yer verilmiştir.

Hem yeni internet başvurusu hem de mevcut ev internet kullanıcılarının hatlarını taşıyarak işlem yapabilecekleri online işlem platformudur.

Başvuru formları aracılığı ile sizinle irtibata geçilerek tüm internet sağlayıcılar hakkında bilgi alabilir, detayları öğrenebilir veya başvuru yaparak hızlıca eve internet bağlatabilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir