MAGAZİN

Eski eşine fakirim diyen Tolga Karel, yeni eşine 600 bin liralık cip aldı

Eski eşine fakirim diyen Tolga Karel, yeni eşine 600 bin liralık cip aldı

Tolga Karel, 4 yıllık eski eşi Günay Musayeva’dan ayrıldıktan sonra oğlu için vereceği nafakayı fakirim param yok diyerek aylık 500 TL ödemeyi kabul etti. Ardından yeni evliliğini gerçekleştiren Tolga Karel yeni eşine ise paraya kıyarak 600 bin TL ödediği cip aldı.

Tolga Karel için eski eşi Günay Musayeva nafakayı az bularak dava açma hazırlığıan girdi.

Ünlü oyuncu Tolga Karel, 2011’de evlendiği Günay Musayeva‘dan geçtiğimiz yıl ayrıldıktan sonra gönlünü Sarah Margarett’a kaptırmıştı. Karel, Mayıs’ta da Amerikalı aşkıyla ikinci evliliğini yaptı. Eşiyle Bahama Adaları ve Dominik Cumhuriyeti’ni gezen oyuncu, eski eşi ile 5 yaşındaki oğlu cihangir’i çabuk unuttu.

PORSCHE VE BMW VAR!

Oğluna babalık yapmadığı iddia edilen oyuncu, şimdiki karısının ise bir dediğini iki etmiyor. Chicago’da yaşayan Tolga Karel, Sarah Margarett‘a yaklaşık 200 bin dolar yani 600 bin liraya 2016 model Range Rover marka cip aldı. Oğlu Cihangir için Günay Musayeva‘ya aylık 500 lira gönderen Karel, önceki gün de 2016 Porsche 911 Carrera marka arabasıyla çektiği fotoğrafı İnstagram’da yayınladı. BMW marka bir motosikleti de olan ünlü oyuncunun lüks hayatı, gözleri eski eşine çevirdi. Azeri modelin, Karel’in paylaşımlarının ardından 500 liralık nafakayı yükseltmek için mahkemeye başvuracağı konuşuluyor.

40 BİN LİRA VERDİ

Ünlü oyuncu, 4 yıl evli kaldığı Azeri modele boşanırken 40 bin lira verdi. (Takvim)

Günay Musayeva

gunay-musayeva

Tolga Karel, Sarah Margarett

tolga-karel-1Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir