ERKEK

Erkeklerin kadınlardan beklediği şeyler

Erkeklerin kadınlardan beklediği şeyler

Şimdi bayanlar bu yazıyı okuduklarında amanda aman ne çok şey bekliyorlarmış diye düşünebilir. Makaleyi okumadan önce sinir kat sayılarının durumunu kontrol edin. YÜKSELEBİLİR.!

Erkeklerin kadınlardan beklentileri nelerdir?

 1. Eğer kilo aldığınızı düşünüyorsanız büyük ihtimalle kilo almışsınızdır zaten, bunu erkeklere sormayın pek yanıt alamazsınız.
 2. Eğer bir şey istiyorsanız doğru dürüst sorun eveleyip geveleyip başka anlamlar katarak kafa karıştırmayın ne istiyorsanız açıklama yapmadan isteyin.
 3. Eğer aslında cevap beklemediğiniz bir soru sorduğunuzda duymak istemediğiniz bir cevap alırsanız sakin şaşırıp kızmayın.
 4. Erkekler basitdir. Mesela sizden ekmeği getirmenizi istiyorsa, aslında ekmeği getirmenizi istiyordur. Bundan ekmek masada değil diye bir iğneleme yaptığı sonucunu çıkarmayın. Bunda ne bir dolaylı anlam ne de bir iğneleme var.
 5. Sizi düşünmediği zamanlar da olabilir. Bu kötü bir şey değil, buna alışmalısınız. Ne düşündüğünü, çünkü bu erkek için sizin politika, ekonomi, felsefe, futbol, kafa çekmek, göğüsler, kalçalar ve arabalar hakkında muhabbet edebileceğini gösterir, ama edemezsiniz.
 6. Cuma + Cumartesi + Pazar = Bol bol yemek yemek = Arkadaşlarla muhabbet, futbol, bira. Erkekten başka bir şey beklemeyin. İster deprem, ister yangın, ister sel, ister dolunay olsun erkek için hafta sonları budur.
 7. Alışveriş yapmak zevkli değildir ve asla da olmayacak.
 8. Bir yere gittiğinizde, hangi kıyafeti giyerseniz giyin, valla size çok yakışıyor, o yüzden bir daha sormayın.
 9. Yeteri kadar ayakkabınız ve elbiseniz var. Adamı iflas ettirmek bir sevgi gösterisi değildir. Çileden çıkarmayın.
 10. Erkeklerin çoğunun en fazla 3 çift ayakkabısı vardır. Tekrar ediyoruz, biz erkekler basittir. O yüzden 10 çift ayakkabınızdan hangisinin kıyafetinize uyacağını sormayın, bilmezler.
 11. Evet ya da hayır gibi cevaplar yeterlidir, soru ne olursa olsun. Başka anlamlar aramayın, evet ya da hayır iste.
 12. Bir problemin olduğunda erkeklerden sorunu çözmek için yardim iste. Erkeklerden sizinle ayni üzüntüyü çekmesini beklemeyin, o sizin kız arkadaşlarınızın isi.
 13. Her hafta olan baş ağrıları bas ağrısı olamaz, bir doktora gidin.
 14. Eğer 2 değişik şekilde anlayabileceğiniz bir şey söylemişse ve bunlardan biri kötü ve sizi üzecekse, kesinlikle obür anlamında söylemiştir, boşuna adamı sıkıntıya sokmayın.
 15. Erkekler sadece 16 renk görürler. Şampanya bir renk değil bir içkidir.
 16. Siz el çantalarını ne kadar seviyorsanız erkekler de birayı o kadar seviyor. Bunu anlamanızı beklemezler çünkü erkekler de sizinkini anlamıyor.
 17. Size neyiniz var diye sorduğunda hiç bir şeyim yok derseniz size inanır, berkek için olay bitmiştir. O yüzden bir şeyiniz varsa doğrudan söyleyin.
 18. Zırt bırt beni seviyor musun diye sormayın. Emin olun ki sevmese yanınızda 1 saniye bile durmaz.
 19. En karmaşık durumda bile erkek için temel kural şudur: En kolayını seç. Erkeklerde komplike şeyler beklemeyin.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir