ERKEK

Erkeklerin kaba olduğunu ayakkabı çıkarış biçimleri gösteriyor

Erkeklerin kaba olduğunu ayakkabı çıkarış biçimleri gösteriyor

Erkeklerin kaba olduğunu gösteren makalemiz erkekler içindir. Bayanları rahatsız edici içerikler barındırabilir. Konumuz erkek erkeğe sohbetdir.!

Biz kabamıyız kardeşim? Evet bilader maalesef kabayız bunu ayakkabı çıkarışımızdan bile anlayabilirsiniz.

Erkekler nasıl ayakkabı çıkarır.

Şimdi biz erkekler yeni ayakkabılarımızı gıcır gıcır sıfır aldığımızda onu çok kibar ayakkabı çekeceği “kerata” veya eğilerek bağcıklarını çözerek gayet kibar bir şekilde çıkarırız. Taki ayakkabıdan umudumuzu kesinceye aradan 2 hafta geçineceye kadar.

Sonradan kabalaşıyoruz. Ayakkabı çıkarma şeklimiz ilk olarak eve daldığımızda bu eve girmek olmuyor dalmak oluyor bize göre. Sağ ayağımızı öne atarız otamatik olarak sol ayağımızın iç kısmı sağ ayağımızın arka kısmına yapışır ve ayak ıkınması başlar sağ ayak yukarı aşağı hareker ederek ayakkabı çıkar ama sol ayakkabı da aynı şekilde bu sefer sol ayağımıza sağ ayağımızın çoraplı içi dayanır ve aynı şekilde biri oraya biri buraya savrulur çıkar.

Diğer ayakkabı çıkarma tekniğimiz ise; kapının girişinde kapı ağzında bazı evlerde yüksek bir girinti olur ayakkabımızın arka kısmını ona yaslar yukarı aşağı aynı şekilde çıkartırız.

Diğer ayakkabı çıkarma tekniğimiz ise tek ayak havada sırtımız duvara yaslanmış havada olan ayakkabı çıkarılır sonra diğeri aynı şekilde çıkartılır.

Yani kibarlıktan eser yok. Bayanlara dikkat ettiniz mi? Onlar gayet kibar eğilir bağcıkları çözer ve kol kasları yardımı ile ayakkabının arka kısmını tutarak ayakkabısını çıkartır. Şimdi aklınıza şu soru gelebilir, kadınların madem bunu kol kası gücü ile yapıyor neden kol kasları gelişmemiş?

Konumuz bu değil lütfen konuyu dağıtmayın..

Konuya dönelim.

Şimdi güzel kardeşim, be bilader, ya arkadaş bu ayakkabının senden çektiği nedir. Seni bugün kötü yola mı sürükledi ki canım ayakkabıya bu eziyeti ediyorsun. Şimdi kabalığı bırakıyoruz ve bundan sonra daha kibar ayakkabı çıkartıyoruz. Lütfen ayakkabılarınızın ökçesine basmayınız!Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir