ERKEK

Erkekler seks için ne düşünür

Erkekler seks için ne düşünür

Bir gazete sitesinin okuyucularının paylaşmış olduğu erkeklerin seks düşünceleridir!

Hep kadınların seks için ne düşündüklerini merak ettik peki ya erkeklerin seks düşüncelerini merak edenler yok mu? Erkeklerde kadınlar gibi hayeller ve değişik fanteziler kurar şimdi sizelere erkeklerin bir kısmının seks için neler düşündüklerini paylaşalım.

[box type=”note” align=”aligncenter” class=”” width=””]Kadınlar öyle, kadınlar böyle diyorlar, yaşadıkları cinsel deneyimlerden genelde mutlu değiller. Peki erkekler, yatakta ne olmasını hayal ediyorlar, onların fantezilerini süsleyen seks nasıl? İşte, erkek okuyucularımızdan aldığımız yanıtlar… [/box]

“Açıkçası ben yatakta bana teslim olmuş bir kadın yerine, tüm kontrolü ele geçirmiş, kendine güveni yüksek bir kadın hayal ediyorum”

“Cinsel ilişki hemen bitirelim kalkalım olayı değil ki, bu zevk meselesi. Ben, partnerimin mastürbasyon yapmasını izlemeyi hayal ediyorum”

“Üniformalı kızlar kesinlikle her erkeğin hayallerini süsleyen fantezilerdir. Ben de eşimin beni farklı mesleklere ait üniforma ile tahrik etmesini isterim”

“Partnerimin ilişki boyunca bir kereliğine de olsa olgun ve ukala bir kadın edasıyla hareket etmesi, hayallerimi süslüyor. Kızgın ve asi kadınlara bayılırım. Hatta biraz da sert davranmasında hiçbir problem yok”

“Benim seks fantezilerimi kesinlikle gözlerimin bağlandığı bir seks süslüyor.  Ne zaman ne olacağını tahmin edemediğiniz dakikalar… Kesinlikle çok seksi!”

“Kadınım beni şaşırtmalı. Özellikle çok seksi kıyafetlerle beni karşılaması ve yatakta kullanılan oyuncaklar bence her erkeğin hayallerini süslüyordur”

“Bence seksin her erkek için olmazsa olmazı anal ve oral sekstir. Bunun üzerine fantezi tanımam”

“Farklı seks pozisyonlarını denediğimiz uzun bir gece hayal ediyorum. Ama bunu ben anca hayal edebilirim. Türk kızlarıyla bu çok zor”

“Kontrolün tamamen bende olduğu bir seks istiyorum. Kadınım kendini bana bırakmalı ve beni yaşamalı.”

“Kadınımın ayıp sözlerle beni tahrik etmesi ve bana seks kölesi gibi davranması en büyük hayalim.”Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir