ERKEK

Erkekler çayı höpürdetmeli

Erkekler çayı höpürdetmeli

CAY-KOMİKBu konuya nasıl düştüğünü bilmiyorum ama bugün sohbetimiz flört aşamasında yani ilk buluşmalarda erkek adam çayı nasıl içmeli.

Umarım sohbetimiz size sıkıcı gelmez.. İlginç detaylara değinerek kısa yoldan keyifli bir makale ile bitirelim.

Ha unutmadan bu konu erkek kardeşlerimizi ilgilendiriyor..

Artık bir şekilde bir kız beğendiniz ister liseden, ister üniversiteden veya işyerinde herneyse bir şekilde tanşmak nasip oldu ve ilk buluşmanızı gerçekleştirdiniz.

İlk buluşmalar genelde insanların yoğun olduğu kafeler veya çah bahçelerinde gerçekleşir. Bu ortamlarda ise erkeklerin vazgeçilmez içeceği nescafe veya çaydır. Hem ucuz hemde uzun süre bitmez bitince de yenisi masrafsız. Asıl konumuz çay içme yudumlama meselesi.

Erkekler kabadır ve içtiği çayın höpür höpür ses çıkarttığını bilemez taki fıstık gibi hatunla aynı masaya oturduğunda en ufak sesin bile duyulduğu anlarda bunun farkına varır. Çayı ilk yudumladığında la ben ne biçim çay içiyorum der kendi kendine adam gibi içeyim der. (Sonraki buluşmalarda unutulur bunlar ve eskisi gibi höpür höpür içer.)

Şimdi bak kardeşim.

Çayı sen nasıl istiyorsan öyle iç, kibarlık olsun diye ağzının ucuyla mıy mıy çay içme. İyide kız çok nazik içiyo diyebilirsin ama bilesin ki kadın herşeyin hesabını yapar o bardağı bitirmeden tabağın içerisinde kalacak su damlacıklarını bile ince ince hesap eder. Ayrıca kızlar çayın soğumasını bekler.

Sen ona bakma aldanma. Kibar ağzının ucuyla çay içeceğim derken yakarsın ağzını gıkın çıkmaz maymun gibi kalırsın valla.

Şimdi sana bit tüyo verelim ki çay nasıl keyifli içilir öğrenesin.

Çaylarınız geldiğinde çekeri atarken kadına 10 numara bir iltifat edersen o çay sesi unutulur. Muhabbet ve rahatlık başlar. Kadına şunu sor; makyaj cilde zararlı değil mi? Alacağın cevap tabiki zararlı bu yedi dünya biliyor. Ama sorunun ardından kıza ona bu makyajın çok yakıştığını bu güzellik için değer dersen kızın aklı başından gider. 🙂 Bir de üstüne niye ben makyajsız güzel değilmiyim derse sakın unutma kız iltifata aç yapıştır gitsin, at tut bişiler yap. Abi kız makyaj yapmadı dersen eğer Allah yardımcın olsun kardeş aklımıza başka bişi gelmedi sen en iyisi o zaman sessiz sessiz çay içmeye devam et.

Çay içme özgürlüğünü yaşa.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir