MANŞET

Erdoğan’dan terörle mücadeleye devam

Erdoğan’dan terörle mücadeleye devam mesajı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kızılay’da yaptığı konuşmasında “Son terörist ortadan kaldırılıncaya kadar mücadelemiz devam edecek” dedi.

Terörle mücadele hakkında “Çözüm süreci dedik, olmadı. Daha neyi deneyeceğiz? Son terörist ortadan kaldırılıncaya kadar mücadeleye devam edeceğiz” vurgusunda bulunanCumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerine şöyle devam etti:

SON TERÖRİST ORTADAN KALDIRILINCAYA KADAR MÜCADELEYE DEVAM

“Biz tek bir masum insanın dahi burnunun kanamasına razı olmayacak inanca sahibiz. Son terörist, son tehdit ortadan kaldırılıncaya kadar mücadeleye devam edeceğiz. Ortada müzakere edilecek de, görüşülecek de bir konu yoktur.

TERÖRİSTLERİN İKİ SEÇENEĞİ VAR

Silahlarıyla, roketleriyle, canlı bombalarıyla güvenlik güçlerimizi hedef alan teröristlerin iki seçenekleri var: ya teslim olacaklar veya kıstırıldıkları deliklerde etkisiz hale getirilecekler.

ÇÖZÜM SÜRECİ DEDİK OLMADI, DAHA NEYİ DENEYECEĞİZ

Çözüm süreci dedik, olmadı. Daha neyi deneyeceğiz? Her türlü eleştiriyi göze alarak çalıştık, olmadı. Bölücü terör örgütü kullan at türlü bir araca dönüşmüştür. Güvenlik güçlerimizi eleştirmeye kalkanlar karşılarında beni bulurlar.”Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir