Vodafone

En ucuz Vodafone Supernet ev interneti paketleri (adsl-fiber) 2017

En ucuz Vodafone Supernet ev interneti paketleri (adsl-fiber) 2017

Evinize veya işyerinize “Vodafone Supernet” internet paketleri düşünüyor musunuz?

Eğer düşünceleriniz arasında ADSL ve FİBER kampanyalarından yararlanarak internet ihtiyacınızı karşılamak varsa size bu konuda çok detaylı bir şekilde aşağıda anlatım sunacağız.

Yeni bir internet paketi nasıl alınır? İnternet hattım kaç günde bağlanır? Bağlantım nasıl yapılacak ve modem konusunda tüm detaylar bu sayfa üzerinde verilmiştir.

Şimdi öncelikle paketleri inceleyelim.

[table id=8 /]

Vodafone Anahtar Teslim Tarifeler Koşullar & Şartlar

 1. Ev internet paketlerine KDV ve ÖİV dahildir. Kampanyalar 25 Taahüt sözü verilmesi durumunda geçerlidir. Öğrenci paketlerinde ise taahhüt süresi 13 aydır.
 2. Kampanya bitiş tarihi 31.12.2016 dir. Ucuz internet kampanyalarından sadece bireysel aboneler faydalanabilmektedir.
 3. Taksitli alınan modem ve diğer cihazların taksitleri ilk fatura ile birlikte gelmeye başlamaktadır.
 4. Vestel TV cihazları sadece 24 ay taahhütlü Anahtar Teslim Tarifeler’le alınabilmektedir (Öğrenci Tarifeleri dahil değildir).
 5. Vestel TV cihazlarının kurulumu Vestel tarafından yapılacak olup, kurulum tamamlandıktan sonra tüketiciye kurulum tarihinen itibaren 2 yılı kapsayan bir garanti belgesi iletilecek fakat Vestel servislerinde 3 yıl olarak destek verilecektir.
 6. Vestel’in tüketiciye kuruluma gitme süresi Internet hizmetinin aktiflenmesinden itibaren maksimum 7-10 gün sürebilir.
 7. Kurulumu yapılmış Vestel TV cihazlarının iadesi alınmayacaktır.

[table id=9 /]

*Vodafone süpernet bağlantıları normal şartlar altında 3 günde bağlanmaktadır. Bölgelerin yoğunluğuna göre bağlantılar 7-15 gün arası da sürebilmektedir.

**Modemler hattın bağlanmasından sonra tarafınıza ulaştırılmaktadır.

***Bölgenizde Türk Telekom veya Vodafone kendi altyapısı yoksa hattınızın aktifliği gerçekleştirilmez.

****Başvurunuzun ardından hattınızı ADSL/FİBER altyapısı kontrol edilmekte olup alabileceğiniz maksimum kalite hizmet sunulmaktadır.

Kablosuz Modem Seçenekleri:

 • 3TL /Ay (İlk ay ücretsiz, kalan 24 ay taksitle)
 • 72TL(Peşin ödemeyle)
 • Modem kurulum: Ücretsiz (Modem alımında)

96 TLolan internet aktivasyon hizmeti, 5 TL olan Yalın İnternet Başvuru Bedeli kampanya kapsamında ücretsizdir.

Sözleşme ve taahhütnameler:

 1. Vodafone Smart Tab 6 Mini: 5,90 TL / ay (24 Ay Taksitle) (Cihaz Bedeli: 299 TL)
 2. Vodafone Smart Tab 6 Mini: 11,80 TL / ay (12 Ay Taksitle–sadece ÖğrenciPaketlerinde) (Cihaz Bedeli: 299 TL)

Kampanya şarları ve koşulları:

 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Kampanya 31.10.2016 tarihine kadar geçerlidir.
 • Vodafone Süpernet Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası kapsamında 8 Mbps’e kadar 50 GB AKN’li ve 24 Mbps’e kadar 35 GB AKN’li paket Eko Aile Paketleri, 16 & 24 Mbps’e kadar 50 GB AKN’li paketler Çekirdek Aile Paketleri, 16 & 24 Mbps’e kadar 100 GB AKN’li paketler Genç Aile Paketleri, 13 ay taahhütlü 16 & 24 Mbps’e kadar 100 GB AKN’li paketler Öğrenci Paketleri, 50 Mbps’e kadar 100 GB AKN’li paket Genç Profesyonel Paketi, 16 Mbps’den 100 Mbps’e kadar – 200 GB AKN’li paketler Dijital Aile paketleri olarak isimlendirilmektedir.
 • Vodafone Süpernet Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası şartları (*) işaretli 16 & 24 Mbps’e kadar 100 GB AKN’li Öğrenci paketlerinde 13 Aylık, diğer paketlerde 25 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.
 • Kampanyadan bireysel yeni aboneler yararlanabilir
 • 13 ay taahhütlü 16&24 Mbps’e kadar 100 GB AKN’li Öğrenci paketlerinden sadece 26 yaş altı Aboneler yararlanabilir.
 • Vodafone Süpernet Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası ile abonelerin kampanyaya girdiği dönemde ilk faturasına yansıyan İnternet hizmetine ilişkin tarife ücreti alınmayacak olup, kalan 24 aylık (Öğrenci paketlerinde kalan 12 aylık) fatura dönemi boyunca Aboneler indirimli olarak bu formda belirtilen seçmiş olduğu aylık paket fiyatından faturalandırılır. İlk fatura ile kastedilen abonenin kampanyaya giriş yaptığı dönemdeki ilk fatura dönemidir.
 • Kampanya dâhilinde hız ve limit yükseltilebilir. Abone geçiş yaptığı tarife ücretine göre ücretlendirilir.
 • Kampanya kapsamında Abone tarafından eski internet servis sağlayıcısı nezdinde aboneliğin sonlandırılması halinde mevcutta bir taahhüt söz konusu ise, taahhüdün iptal edilmesi nedeni ile yansıyacak taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin en fazla 120 TL’lik kısmı, Vodafone Net tarafından kesilecek hizmet bedeli faturasına indirim olarak yansıtılacaktır. Bunun için eski internet servis sağlayıcısı nezdindeki taahhüt iptalinden doğan fatura bedelinin Abone tarafından ödenerek fatura ve ödemeye ilişkin belgenin Vodafone Net’e geçiş tarihinden itibaren 90 gün içerisinde 0 216 556 31 73 veya 0 216 556 31 77’e fakslanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında vergiler dahil 96 TL olan internet aktivasyon hizmeti ve vergiler dahil 5 TL olan Yalın İnternet Başvuru Bedeli kampanya kapsamında ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Kampanya kapsamında Abone’nin Vodafone Net’ten modem talep etmesi halinde vergiler dahil 72 TL olan modem bedeli Abone’ye ilk fatura dönemi hariç, kalan 24 aylık fatura dönemi boyunca taksitli ödeme seçeneği ile sunulur veya Abone’nin talebine göre Abone’nin ilk hizmet faturasında peşin olarak ücretlendirilir. Öğrenci Paketi’ndeki Aboneler modem için 24 aylık taksitli ödeme seçeneğini tercih etmişse, İnternet hizmetinin 13 aylık taahhüt süresinin, ilk fatura dönemi hariç kalan 12 aylık fatura dönemi boyunca modem taksidi aylık vergiler dahil 3 TL olarak faturalandırılacak olup, Abone İnternet hizmetinin taahhüt süresi olan 13 ay sonunda Vodafone Net internet hizmetini iptal ettirse dahi modem taksidinden kalan taksit tutarı 12 ay daha aylık vergiler dahil 3 TL olarak Aboneye faturalandırılmaya devam edecektir.
 • Seçilen paket kapsamında Abonenin Vodafone Net’ten modem alması halinde, Abonenin kullanımından kaynaklanan arızalar hariç olmak üzere, cihazda meydana gelen arızalar garanti kapsamına dahil olup, arızalı cihaza ilişkin değişim işlemleri Vodafone Net tarafından Abonenin talebi üzerine gerçekleştirilecektir.
 • Kampanya kapsamında Vodafone Net’ten modem alan Abonenin modem kurulumu talep etmesi durumunda vergiler dahil 60 TL olan modem kurulum hizmeti ücretsiz olarak sunulacaktır.
 • Abone Vodafone Net’ten modem almıyorsa, yüksek hızlarda bağlantı kurabilmesi için sahip olduğu modemin VDSL ve Fiber teknolojisini destekliyor olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında, Vodafone Smart Tab 6 Mini tüm paketlerde Abonelerin alımına sunulacaktır. Abonenin Kampanya ile beraber sunulan tablet talep etmesi durumunda seçtiği internet paketine ek olarak cihaz bedeli vergiler dahil 299 TL olan Vodafone Smart Tab 6 Mini 157,4 TL indirimle, Öğrenci Paketlerinde 12 ay boyunca aylık vergiler dahil 11,80 TL, diğer paketlerde 24 ay boyunca aylık vergiler dahil 5,90 TL taksitle Aboneye faturalandırılacaktır.
 • Abone’nin tercihine göre aldığı Vodafone Smart Tab 6 Mini ile ilgili teknik sorunlarda Abone kullanımından kaynaklı arızalar dışında Vodafone Net sorumluluğu yanında üretici ve/veya ithalatçı firmanın garanti şartları da geçerli olmaktadır.
 • Cihazın kaybolması ve/veya çalınması durmunda Vodafone Net Abonelik Sözleşmesi’ni ve/veya Taahhütname’yi sona erdirmek ve/veya internet hattını iptal etmek için haklı sebep teşkil etmeyecek ve Taahhütname hükümleri aynen devam edecektir.
 • İnternet hizmeti kapsamında 24 Mbps ve üzeri hızlarda Abonenin bulunduğu lokasyonun altyapısına uygun olarak Fiber ya da Fiber Hız (VDSL2) altyapıları üzerinden hizmet sağlanmaktadır.
 • İnternet hizmetinde, hız seçeneklerinde Abonenin alacağı hız garanti edilmemekte olup, Abonenin hattının uygunluğuna ve santrale olan mesafesine bağlı olarak paket içinde tanımlı, alabileceği en yüksek hızda hizmet verilecek ve Maksimum Hız Teknolojisi’ne sahip 200 GB AKN’li paketlerde Abone’nin seçtiği AKN’li paket içinde Abone’nin lokasyonundaki altyapının desteklediği maksimum hıza hıza göre ilgili paket tanımlanacaktır.
 • Abonenin ay içerisindeki veri kullanımı (download), seçilmiş olan paketin adil kullanım noktasını (AKN) aştığında internet kullanım hızı tüm paketlerde ise 3 Mbps olacak şekilde düşürülecektir. Dönem sonunda tekrar Abonenin seçmiş olduğu hızda hizmet verilmeye devam edilecektir.
 • Geçiçi olarak internet erişimine ihtiyaç duymayan Aboneler, yılda en fazla iki kez parçalı şekilde 180 güne kadar, tek seferde 300 güne kadar internet hattını dondurabilirler. Hat dondurma işlemi vergiler dahil 29 TL olarak faturalandırılır. Hat dondurma süresi içinde olan Abonelerden aylık İnternet erişim ücreti alınmayacak, aylık erişim ücreti dışında kalan; kullanılan katma değerli hizmet ücretleri, taksit, kota aşım ücretleri, hat dondurmadan dolayı yansıtılması gereken iadeler, geçen aydan devir eden ücretler var ise faturalanacaktır.
 • Abonelerin taahhüt süresi dolmadan başka kampanyaya geçmesi ya da aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan tüm indirimler, varsa kalan cihaz taksit bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri, modem kurulum bedelleri, kalan modem taksİtleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından cayma tarihini takip eden aydaki ilk faturasına yansıtılır. Şu kadar ki; bu tutar hiçbir zaman, iptal ettirilme tarihinden taahhüt süresi sonuna kadar olan dönem için seçilen kampanya kapsamında Abone tarafından ödenmesi gereken toplam tutarı aşmayacaktır.
 • Kampanya süresi sona erdikten sonra abonenin İnternet hizmetini almaya devam etmek istemesi halinde söz konusu hizmet aboneye www.vodafone.net.tr internet sitesinde yer alan standart İnternet Tarifelerinde belirtilen aylık ücretlerden faturalandırılacaktır.
 • Abonelik Sözleşmesinden doğan damga vergisi Abone’nin sorumluluğundadır.
 • Vodafone Net modemin markasını ve İnternet hizmeti liste fiyatlarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Abone, Vodafone Süpernet Anahtar Teslim Tarifeler Okula Dönüş Kampanyası koşullarını imzalayarak, kampanyaya katılmayı kabul ve taahhüt eder.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir