4.5G ADSL FİBER

En ucuz internet kampanyaları (ADSL-Fiber) 2017

En ucuz internet kampanyaları (ADSL-Fiber) 2017

Ucuz internet, ev veya işyeri için alınabilecek maksimum düzeyde hız ve AKK ile kullanıma uygun olan internet (ADSL, FİBER) hizmetinin rakiplere göre daha uygun fiyatları kampanyalardan yararlanılarak alınması veya sadece internet hizmeti kullanımını gerçekleştirmek üzere AKN ve hız konusuna takılmadan fiyatının en düşük olduğu bağlantı hizmeti almaya ucuz internet denir.

Ucuz internet hizmetleri dediğimizda karşımıza çıkacak internet sevis sağlayıcı firması sayısı oldukça azdır. Genel anlamda Türkiye’nin her noktasına hizmet verebilecek kurumlar ise;

  1. TurkNet,
  2. Turkcell Superonline,
  3. Vodafone Süpernet,
  4. Türk Telekom (TTNET),
  5. Doping (Millenicom)
  6. Uydunet (Bölgesel)

Tv ile birlikte alınabilecek hizmetler arasında ise;

  1. Digiturk
  2. Dsmart

Yukarıda bulunan 5 internet servis hizmeti veren firmaların fiyatları karşılaştırıldığında en ucuz internet kampanyalarına rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

Aşağıdaki tablo üzerine ev veya işyeriniz için alınabilecek internet hizmetlerine dair kampanyaları belirttik. Kampanyalar 2017 yılında da geçerli olarak size Adil kullanım, Adsl, Fiber, Hız ve çeşitli hediyeler sunan özellikleri ile karşılaştırarak en uygun internet hizmetine erişim sağlayabilirsiniz.

[table id=5 /]

Yukarıdaki “ucuz internet” fiber internet kampanyalarında Türk Telekom fiber internet altyapısı olması yeterlidir. Superonline fiber internet hizmetleri için Turkcell Superonline fiber altyapısının olması şarttır.

Fiber internet hizmeti almak isteyen abonler için Türkiye’nin hemen her yerinde fiber altyapısı bulunur. Uydunet ve Superonline haricindeki tüm kampanyalar altyapınıza göre Türk Telekom veya diğer kurumlar tarafından sağlanmaktadır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kampanyalara nasıl başvuru yapabilirim?

TIKLAYIN ARASINLAR

Taahhüt bozarsam ne olur?

Taahhüt bozmanız durumunda almış olduğunuz indirimler, cihaz bedelleri, bağlantı ücretleri, aktivasyon ve varsa modem ücreti tek seferde fatura edilir.

Buradaki internet kampanyaları nakil yapılabiliyor mu?

Kampanyalar dahilinde veya normal internet hizmetini dilediğiniz gibi naki edebilirsiniz. Aldığınız hizmet fiber internet ve nakil olacağı yerde fiber yoksa ADSL hizmeti olarak değiştirilir. Adsl hizmeti alıyor ve nakil yerinde fiber varsa Fiber internet ile değişmektedir.

İnternet tarifelerini seçtiğimizde bağlantı kaç günde gerçekleşir.?

Bağlantının yapılacağı bölgeye yoğunluğuna bağlı olarak 7-10 gün sürebilir. Standart şartlarda 3 gün içerisinde bağlanmatadır.

Modemim var, modem almak zorunda mıyım?

Eski modemler, alacağınız bağlantıya göre destekliyorsa kullanılabilir. Adsl modeminiz varsa Fiber hizmetleri için kullanamazsınız.

Fiber alyapımı nasıl kontrol edebilirim?

Buraya tıklayın sorgulayın

Uygun internet şartlarından ve koşullarından yararlanmak için bizimle iletişim formlarından iletişime geçebilir veya almak istediğiniz internet hizmetinin dağıtısının resmi web sitesi veya müşteri hizmetleri ile bağlantı kurabilirsiniz.

2017 yılında kampanyalar aylık olarak yenilenmektedir. Kampanyalarda anlık veya günlük değişimler yaşanabilir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir