4.5G ADSL FİBER

En ucuz internet 2017, en uygun fiber internet 2017

En ucuz internet 2017, en uygun fiber internet 2017

Eve ucuz internet almak isteyenler için 2017 fırsat olabilir. 2017 yılında ev internet paketlerinden ve uygun internet koşullarından yararlanmak isteyen aboneler için 2016’da ev internet kampanyalarına ciddi rakip olarak gelen 4.5G internetler yeni yılda fırsatlarla dolu kampanyalar ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

2016 yılında olduğu gibi 2017 yılında da yine aynı firmalar üzerinden bu hizmetleri almaya ve en ucuz internet ile en uygun internet arayışlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Öncelikle konunun başında size bu konuda tüm internet firmaların kampanyalarını araştırarak ve sizin için gerekli olan en ucuz internet ve en uygun internet konusunda bilgi verebilecek kurumun sizi aramasını ve dataylı kampanya bilgilendirmesi almak istiyorsanız aşağıdaki link’e tıklayın ve ücretsiz bu konuda destek alabilirsiniz.

[button color=”red” size=”medium” link=”/beni-arayin/” icon=”” target=”true”]TIKLAYIN YETKİLİ KURUM SİZİ ARASIN[/button]

Ucuz internet nedir?

Ucuz internet kavramı insanların bu hizmete fazla ihtiyaç duymamaları ve internet hizmeti için fazla para ödemek istemeyenler ile öğrencilerin daha çok araştırma yaptığı kavrama ucuz internet denilmektedir. Hizmetin fiyatlarının bütçelerine uygun olmaması nedeni ile ihtiyaç olarak nitelendirilen adsl veya fiber internet hizmetinin en ucuz internet kampanyaları araştırmasına itilmesi durumudur.

En ucuz internet hangi kurumlardan alınabilir?

En ucuz internet hizmeti alabileceğiniz kurumlar ise,

 1. TTNET (Türk Telekom)
 2. Vodafone Supernet,
 3. Turkcell Superonline,
 4. Doping internet,
 5. TurkNet internet.

Yukarıdaki firmalar içerisinden Turksat Kablo internet (uydunet) ayırdık, ayırmamızın sebebi ise, sadece kendi internet altyapısını ve şebekesinin olduğu bölgelerde hizmet veren bu kurum eğer evinizde Uydunet altyapısı mevcut ise size en ucuz internet hizmeti verebilir ve fiyatlar 29 TL olarak sınırsız olarak verilmektedir.

Uygun internet nedir?

Uygun internet genelde ihtiyaç doğrultusunda örneğin, çocuğunuzun okula gidiyor olması ve ödevlerin internet üzerinden yapılması veya işiniz gereği mail trafiği ile rapor hazırlama konularında internet ihtiyacı duyanların aradıkları kavrama uygun internet denir.

En uygun internet hangi kurumlardan alınabilir?

Yukarıda olduğu gibi bu en uygun internet alabileceğiniz kurumlar;

 1. Türk Telekom (TTNET)
 2. Supernet – Vodafone
 3. Superonline, Turkcell
 4. Adsl ve fiber Doping
 5. Adsl ve Fiber TurkNet
 6. Türksat Kablo – Uydunet

Olarak sıralanmaktadır. Fakat şunu belirtmekte fayda var. Eğer internet ihtiyacınız minimum seviyede ise ev internet almak yerine Türk Telekom 4.5G, Vodafone 4.5G ve Turkcell 4.5G sizin evinizdeki internet ihtiyacınızı oldukça karşılamaya yönelik 10GB, 15GB kampanyaları mevcuttur.

En ucuz internet ve en uygun internet nasıl alınır?

İnternet üzerinden servis sağlayıcı firmaların kampanyalarını incelediğinizde karşınıza ortalama olarak hep aynı tutarda 49 TL ile 69 TL gibi rakamlarda sınırsız internet kampanyaları çıkacaktır. Bu kampanyalar yine 2017 yılı için de aynı olacaktır.

Şimdi size hizmet birleştirerek “en ucuz internet” ve “en uygun internet” nasıl sahip olunabilir maddeler halinde sıralayalım ve bu uygulama sayesinde hem bizden yukarıdaki başvuru kink aracılığı ile hem de ilgili kurumların telefon numaraları üzerinden ekonomik internet hizmetine sahip olabilirsiniz.

İşte size daha ucuc ve uygun internet sahibi olma yöntemleri:

 • Evinizde ücretli tv yayını kullanıyorsanız televizyon ve internet kanalını tek kurumda birleştimek size katkı sağlayacak ve daha uygun internet fiyatı ödemenize yaraycaktır. Spor merakınız olabilir, film merakınız veya belgesele merakınız olabilir sırf bu yüzden evinizde aylık 30-40 TL ödeyerek ücretli tv izliyor olabilirsiniz. Günümüze şöyle bir baktığımızda ve kurumları incelediğimizde, Ttnet -Tivibu, Vodafone-Filbox, Superonline-Turkcell Tv ve bunların yanında hem D’mart hem de Digitürk internet ve Tv kampanyaları sunmaktadır. Siz Tv için aylık 30 TL sınırsız internet için 59 TL ödüyorsanız bu kampanyaları birleştirerek 90 TL ödemek yerine 65 TL ödeyerek aylık 25 TL kar elde edebilirsiniz.
 • Cep telefonu hattınız zaten ve herkesin en büyük ihtiyacı. Bununla birlikte ev interneti kullanıyor veya eve ucuz yollu bir internet düşünüyorsanız kampanyaları birleştirmeyi deneyin. Türk Telekom-Avea ve Superonline-Turkcell cep telefonu hatlarına dakika vermektedir. 59 TL veya 69 TL bir paket aldığınızda size 1000dk veya 2000dk hediye eden çeşitli kampanyalar mevcuttur. Bu kampanyaları birleştirdiğinizde internet hattınızın ve cep telefonu hattınızın toplam faturası 25TL tutarında düşmektedir ve daha uygun bir internet hizmeti kullanabilirsiniz.
 • Ev veya işyerinde sabit telefon hattı kullananlar için yine aynı şekilde ucuz ve uygun internet kullanmak mümkündür. Bu iki hizmeti aynı çatı altında birleştirerek sabit telefon faturasından kurtulabilirsiniz. Aylık 19 TL ile 30 TL sabit ücret ödeyenler için en uygun koşullarda bir kampanya seçeneği ve bazı kurumlar bu iki hizmet için ayrıca 1000dakika heryöne konuşma paketleri de hediye etmketedirler. Konuşmalar bedavaya gelecek ve sabit ücret ortadan kalkacak.
 • Diğeri ise evinizde adsl internet kullanıyorsanız ve fiber internet alyapısı da mevcutsa fiber internet kampanyalarına ücretsiz geçiş yaparak daha ucuz kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
 • Son olarak cep telefonu almayı düşünüyor ve taksitli cep telefonu alamıyorsanız mevcut operatörlerin kampanyalarından faydalanarak faturaya ek taksitlerden yararlanarak kar elde edebilirsiniz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir