4.5G ADSL FİBER

En ucuz ve En yüksek kotalı TurkTelekom 4.5G tarifesi

En ucuz ve En yüksek kotalı TurkTelekom 4.5G tarifesi

Ultra 12 GB tarifesi kısa bir süre için, 79 TL’ye 12 GB Cepten İnternet, yurt içi her yöne 3000 dakika, şebeke içi ve ev/iş telefonu sabit hatları ile sınırsız konuşma, her yöne sınırsız SMS ve Türk Telekom Prime ayrıcalıklarıyla sizlerle​!​

En ucuz ve En yüksek kotalı TurkTelekom 4.5G tarifesi:

 12gb
Ultra 12GB
Taahhütlü Aylık Ücret* 79 TL
Taahhütsüz Aylık Ücret** 89 TL
Ultra Kampanya Ücret*** 69 TL
Aylık Ücretsiz Cepten İnternet 12 GB
Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 3000 DK
Aylık Şebeke İçi ve Sabit Hatlar ile Konuşma SINIRSIZ
Aylık Ücretsiz Her Yöne SMS SINIRSIZ
İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi 500MB/5TL
Türk Telekom Prime Özel Yurt Dışı Hizmetleri  Kademeli ses ve data paketleri
Yurtdışındayken 60 DK aranma hediye
İnternet Paylaşımı 5 TL/Ay
Ücretsiz Süre Bitiminde Yurt İçi Her Yöne 60 Kr / Dk
MMS 1,25 TL / MMS
 • *Yeni aktivasyon, numara taşıma ve Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli fiyattır.
 • **Yeni aktivasyon, numara taşıma, Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt vermeyen ve Türk Telekom faturalı mobil tarifelerinden geçiş yoluyla kaydolup taahhüt veren müşterilerimiz için geçerli fiyattır.
 • *** Belirtilen 10 TL indirimli fiyatlar, Ultra 12GB tarifesine numara taşıma, yeni hat aktivasyonu veya faturasızdan faturalıya geçiş yoluyla gelerek, tarifeye 12 ay taahhüt veren ve Ultra kampanyasına katılan bireysel faturalı müşterilerimiz için geçerlidir.
 • Ultra tarifelerine gelen müşterilerimiz Prime hizmet ve ayrıcalıklarından faydalanabilir.
 • Ultra  Tarifesine kayıt olan Türk Telekom evde internet veya ev telefonu müşterileri, 12 fatura dönemi boyunca faturalı tarifelerde kalma sözü verdikten sonra “ULTRA” yazıp boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numaralarını 5555’e SMS atarak Ultra kampanyasına kayıt olabilirler.
 • Ücretsiz cepten internet hakkı bittiğinde 4 kez 500MB/5TL internet paketleri otomatik olarak devreye girecek, sonrasında internet kullanımı hız düşümlü olarak kesintisiz 256 kbps hızla devam edecektir.
 • Mobil tarife içerisindeki 6GB’a varan cepten internetin data hatlarıyla paylaşım ayrıcalığı
 • 01.03.2016 tarihi itibarıyla tarifeye kayıt olan müşterilerimiz, yurtiçi 4.5G hizmetinden faydalanmak için onay onay vermiş sayılır. 4.5G hizmetinin sunulmaya başlayacağı tarih itibarıyla, herhangi bir ek işlem yapmadan yurtiçinde 4.5G servisi kullanıma açılacak, müşterinin cihaz ve sim kartı 4.5G’ye uyumlu olduğu sürece 4.5G hizmetini kullanmaya başlayacaktır. Müşteri isterse servisi iptal edebilecektir. Servisten yararlanmaya başlaması ve servisin iptal edilmesi durumunda aboneye ilgili sms bilgilendirmeleri yapılacaktır.
 • Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir.
 • Tarife, paket ya da kampanya kapsamında mobil hattınıza tanımlanan görüşme süreleri; yarışma servisleri, sohbet hatları, Müşteri Hizmetleri, tüm katma değerli hizmet sunulan numaraları ve özel servis numaralarına doğru yapılan aramaları, KKTC dahil olmak üzere yurtdışında yapılan kullanımları, faks, data, WAP kullanımlarını kapsamamaktadır.
 • Tarife kapsamında sunulan sınırsız SMS hakları ile ticari tanıtım amaçlı gönderimler yapılamaz ve sınırsız sabit hatları arama hakları sabit telefon hizmeti altında sunulan sohbet amaçlı servislere yönelik aramaları kapsamayacaktır ve Şirketimiz tarifedeki sınırsız kullanımları ilgili mevzuat ve Müşterilik sözleşmesi hükümleri çerçevesince kısıtlama ve fesih hakkını saklı tutar
 • Türk Telekom, müşteriye tahsis edilen hattın kullanımını göz önünde bulundurarak, hattın ticari olarak ve/veya kötü niyetle ve/veya haberleşme amacı dışında ve/veya FCT vb. cihazlarla ve/veya konferans görüşme yapılmak suretiyle ve/veya benzeri şekillerde kullanıldığını tespit etmesi veya bu şekilde kullanımdan makul bir şüphe duyması halinde, müşteriyi ikaz edebilir ve/veya müşteriden ön ve/veya ara ödeme ve/veya depozito talep edebilir ve/veya hattın tarifesini değiştirebilir ve/veya hattın kullanımına tek veya çift taraflı kısıtlama getirebilir ve/veya hattı tamamen kullanıma kapatabilir ve/veya müşterilik sözleşmesini tek taraflı olarak feshedebilir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar, yurt içi olmak şartıyla diğer operatör yönlerini kapsamaktadır.
 • Tarifede yer alan ve tarifeye ek olarak alınan yurt içi konuşma dakikalarının ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir