KADIN

En seksi iç çamaşırı ve sütyen külot tanıtımı

En seksi iç çamaşırı ve sütyen külot tanıtımı

Olgun kadınlardan dolgun iç çamaşırı reklamı bu reklamlar ezber bozan türden. Bildiğimiz ev hanımları en seksi sütyen ve külot tanıtımı yapan birer manken oldu.

Bir iç çamaşırı firmasının gerçekleştirmiş olduğu Yeni Zelenda’da sütyen ve külot tanıtımı düşünülenden fazla derecede ilgi gördü.

İç çamaşırı için tanıtımlarda kullanılan reklam modelleri ise gayet sıradan insanlar, alışık olduğumu türden mankenler ve tanınmış yüzler kullanılmamış. Özellikle ev hanımları iç çamaşırı tanıtımlarında fotomodel olarak kullanılmışlar. Bu çamaşır markası ise, Lonely.

#LonelyGirlsProject çekimlerinde kullanılan ev hanımları hem ev içerisinde hemde bahçelerinde çekimleri tamamladı. Oldukça doğal görünen çekimler ise firma tarafından beklenen ilgiyi fazlasıyla görmeyi başardı.

Reklam çekimlerinde kullanılan kadınlar ise özellikle düzgün fiziğe sahip olmayan kadınlar tercih edilmiş ki giyim markası “Lonely” benim sütyen ve külotarım tüm hanımlarda seksi görünür imajı yarattı. Saf ve doğal olan reklam kadınları ise zaten fotoğraflarından belli oluyor.

Bu proje için 2 tanıdık isim kullanıldı bunlar, Girls dizisinin oyuncuları Lena Dunham ve Jemima Kirke. Yönetmenliği ise, Zara Mirkin tarafından yürütlen çekimler oldukça doğal.

ic-camasiri- ic-camasiri-1 ic-camasiri-2 ic-camasiri-3 ic-camasiri-4 ic-camasiri-5Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir