PRATİK

En pratik yemek tarifleri

En pratik yemek tarifleri

Hızlı ve pratik yoldan yemek tarifi mi arıyorsunuz?

Pratik yemek tarifleri genelde hanımların ya akşam hemen evden çıkmaları, çocukların veya eşlerin eve aç gelmelerinde veya zamanın en kısa anında kullanılmak üzere seçilen yoldur.

Peki ne yapabiliriz?

Şimdi eğer pratik olarak çocuğun okula yetişme durumu varsa evinizde süt ve mısır gevreği bulundurun. Sütü hafif ısıtın ve gevrekleri sütün içine atın. Biraz beklemesi ile yumuşayacak ve çocuklar için hem bol vitamin hem de tok tutacak en pratik yoldur.

Sizin hemen çıkmanız gerekiyorsa, yarım salatalık, yarım domates, biraz beyaz peynir, birazcık yeşillik, 3,5 damla zeytin yağı ve üzerine nar ekşisi atın bir dilim ekmekle yiyin. Size günlük enerjinizi verecek açlığınızı önleyecek en pratik yoldur.

Eşiniz içn pratik yemek arıyorsanız, erkekler biraz daha nazlı tuzlu olabiliyor ama onlar için çözüm yok değil. 1 yumurta haşlayın, yanına bir bardak meyve suyu, yumurtanızı dilimleyin ve tabağa güzelce dizin, yanına 3 zeytin 1 dilim peynir, azıcık domates ve azıcık salatalık doğrayın güzelce şekil verin. Üzerine ekleyebileceğiniz sevdiği baharatlardan iştahının açılması için çok az ekeleyin. Peyniri kaşar olarak değiştirebilirsiniz. Pratik çözümlerde en kolay yollar bunlar..

pratik-yemek-tarifleri

Practical recipes


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir