KADIN

En kolay ve en basit kilo verme tekniği

En kolay ve en basit kilo verme tekniği

İster kilosu olsun isterse kilosu olmasın ama kadınların en büyük takıntısı acaba kilo aldım mı, yoksa kilo mu alıyorum!

Ortada bir gerçek var.. Eğer şu soruyu soruyorsanız!

Baksana biraz şişmanlamışmıyım, biraz kilo mu almışım?

Üzgünüz ama bunun cevabı evettir. Kilo almaya şişmanlamaya başladınız.

Şimdi size kilo vermenin en basit ve en kolay yöntemini verelim:

Boğazınızdan kısmak zor geliyorsa, bitkisel ilaçlarda çare aramayın. Hem sağlığınızı tehlikeye atarsınız hemde metabolizmanızı bozarsınız. Şimdi aşağıda belirteceğimiz maddeleri düzenli olarak uygulayın ilk hafta 2 kilo verecek, kalan haftalarda ise 1 er kilo vererek ayda 5 kilo vereceksiniz.

Kilo vermenin sırrı su tüketiminden geçer.

İçtiğiniz her bardak su metabolizmanızın daha hızlı çalışmasına ve daha hızlı yakmanıza neden olacaktır. Öncelikle günde 3 litre su içmeyi kafanıza iyice yerleştirin. Eğer günde 3 litre su içmezseniz o kilo verme hayelinizi erteleyin. “Kilo verme” de ana kural budur.

Kendinize kayısı aramolı bitkisel çay alın.

Alacağınız kayısı aromalı çay size su kaybı yaşatacaktır yediklerinizi çabuk eritmenize yardımcı olacaktır. Bitkisel çayınızı sabah kahvaltının ardından 1 bardak demleyerek 10 dakika bekleterek için. Öğle ve akşam yatmadan önce aynı işlemi yapın yani günde 3 sefer çayınızı mutlaka için.

Emziren ve hamile anneler kilo vermek için bitki çayı kullanmasınlar. Bu çay bebeğinize süt aracılığı bulaşacağından bebeğin ishal olmasına sebep olabilir.

Günlük içeceğiniz suyu ise güne yayın. Tek seferde içmeyi denemeyin. 1,5 litrelik veya 1 litrelik su kabı bulundurun ve bu suyu 3 litre tamamlanıncaya kadar uyuyana kadar güne yayarak tüketin.

Öğünlerinizi atlamayın aç kalmayın sadece porsiyonlarınızı azaltın. Tuz ve yağlıları hayatınızdan çıkarın, Tuz ödem oluşumuna ve şişliklere sebep olur. Bu uygulama boyunca akşam yağlılarınızdan uzak durmanız yeterli olacaktır.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir