DUYURULAR

En iyi ve en ucuz Logo Tasarımı, Banner Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Arayüz Çizimleri

En iyi ve en ucuz Logo Tasarımı, Banner Tasarımı, Kartvizit Tasarımı, Arayüz Çizimleri

Yeni bir firma ve yeni bir internet sitesi kuranlar için kurumsallığı göstermenin en iyi yollarından biri de Logo Tasarımıdır. Logonuzun kalitesi ne kadar gösterişli ve özenilmiş olursa Kartvizit Tasarımı dahil nerede isterseniz kullanmaktan keyif alacağınız hal alacaktır.

İnternet üzerinde yerini almış durumda olan, amblem yapma, logo yapmaücretsiz logo tasarım, logo tasarım programları gibi yöntemler sizin ne web sitenizin ne de firmanızın kalitesini göstermez aksine imajınızı sarsacaktır. 

2017 yılında iyi bir logo çalışmasıyla logonuzu yenileyin!

İnternet üzerinden basit halde hazırlanan imaj zedeleyivi logolar yapmak yerine size En Ucuz Logo Tasarımı, En Ucuz Banner Tasarımı, En Ucuz Kartvizit Tasarımı, En Ucuz Arayüz Çizimleri hakkında çalışmalar yapan cortezcreative.com isimli web sitesini öneriyoruz.

CortezCreative sitesi üzerinden teklifte bulunarak düşündüğünüz fiyatlardan çok daha uyguna hatta en uygun fiyatlar sunulacağını söyleyebiliriz. Profesyonel çalışan bu ekip, size ön çalışmanızı göndermekte, beğenmediğiniz durumlarda tasarım çalışmalarını yenilemekte ve sizin memnuniyetiniz sağlanana kadar tasarıma devam etmektedir.

Genç ekipten oluşan CortezCreative ayrıca sektöründe tanınmış lider markalar için yaptığı tasarımlar sayesinde de oldukça popüler durumdadır.

Aşağıda logo, banner ve kartvizit tasarımlarının önemine değinilmiştir. Kısaca bir kurumu veya bir internet sitesini basitçe yapılmış tasarımlar ile reklam etmek yerine daha çok gösterişli ve örnek gösterilen tasarımlar kullanın.

İletişime geçmek için:

  • Tel: 05398583692
  • Skype: cortezcreativee
  • Mail: [email protected]
  • Web: cortezcreative.com

İrtibat bilgileri için yukarıdaki bilgilerden birini kullanmanız yeterlidir.

KALİTE HER ZAMAN KENDİNİ GÖSTERİR

creative

Logo tasarımı nedir?

Firmanızı, kurumunuzu veya internet sitenizi temsil eden çeşitli programlar aracılığı ile tasarlanmış metin veya görsel şekillere logo denir. Logonuzun önemi ise; kartvizitleriniz dahil olmak üzere vereceğiniz tekliflerle beraber ayrıca göndereceğiniz e-posta hesaplarına da tanımlanmakta ve göze hitap eden logo kurumunuz ile bütünleşerek tanınır hale gelmenizi sağlamaktadır. Basit gibi düşündüğünüz logolar aslında kurumun en önemli parçasıdır.

Banner tasarımı nedir?

Bu isim genelde internet siteleri için reklam alanlarını süsleyen resim gibi görünse de aslında hem teklif formlarında hem de tanıtım slider ve broşürlerde oldukça fazla kullanılmaktadır. İnternet üzerinden bulacağınız programlar ile hazırlanan tasarımlar düşük çözünürlükte ve basit yapıda olduğundan göze çarpması ve ilgi çekmemesi muhtemeldir.

Kartvizit tasarımı:

Kartvizitler neredeyse paint hile hazırlanarak veya hazır şablonlar kullanılarak oldukça yaygın durumdalar. Bir matbaaya gittiğinizde 25 TL ödeyerek 1000 adet kartvizit bastırabilirsiniz ancak size, yapılan resimlerin düşük çözünürlükte ve kartvizit üzerinde ben buradayım demeyeceği ayrıca belirtilir. Yapılan çalışma ne kadar kalitesizse ortaya çıkan kartvizit o kadar basit olacaktır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir