4.5G ADSL FİBER

En iyi internet firması hangisi

En iyi internet firması

En iyi internet firması: Türkiye’de ADSL altyapısı sadece Türk Telekom tarafından sunulur. Başka bir firmanın ADSL altyapısı yoktur.

Fiber olarak, UyduNet fiber katagorisindedir bununla beraber; çok az bir bölgede TurkNet, Vodafone ve onlardan daha fazla olan Superonline fiber altyapısı vardır. Dsmart, Digiturk gibi firmaların hıza müdahale konusu diye bir durum yoktur. Tercih ettikleri firmanın altyapısı ile alakalı olarak sorunlar yaşarsınız. Binanızda fiber yoksa ADSL alacaksınız.. Adsl için hangi firmanın kampanyasını daha yeterli görüyorsanız ona başvurun sonuç Türk Telekom’a çıkar.

Fiber konusunda ise, Uydunet altyapınız varsa alabilirsiniz. Noktadan noktaya olduğundan desteklenen hız kadar alırsınız. Superonline veya TurkNet, Vodafone fiber altyapısı varsa onları alabilir eğer Türk Telekom fiber altyapınız varsa tüm firmalardan fiber kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Ama şunu unutmayın; hızınız 16Mbps üzeri ise fiber kablo çekili olmasa bile fiber internet alabilirsiniz diye söylenir. Aslında aldığınız hizmet fiber olmaz, fiber hızında internet olur.

İnternet konusunda kararsızlıklar yaşıyorsanız; binanızın altyapısını inceleyin!

Binanızda olası altyapıları öğrenmek için tüm firmaları araştırın. Türk Telekom sitesi üzerinden altyapı araştırması demek sadece Telekom altyapısını gösterir. Diğer fimaların altyapılarını kendi sitelerinden veya müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

Kendi altyapısını kullanan internet firmaları:

En iyi internet firması hangisi?

-Türk Telekom (TTNET Tıklayın sorgulayın)

-KabloNet (Uydunet 22 ilde altyapısı vardır. Tıklayın sorgulayın)

-TurkNet (çok az bölgede bulunur. Burdan kontrol ediniz)

-Vodafone (Çok az bölgede kendi altyapısı vardır. Buraya tıklayın kontrol edin)

-Superonline (Geniş çapta altyapısı vardır. Tıklayın sorgulayın)

Diğer firmalar üzerinden altyapı sorgulaması yapmanıza gerek yoktur. Diğer firmalar Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet verdiğinen Telekom altyapı mevcutsa fiber hizmetleri alabilirsiniz.

Dsmart, Digiturk gibi internet kampanyaları Türk Telekom ve Superonline üzerinden olduğundan bu iki firmayı kontrol etmeniz yeterli olur. Filbox kampanyaları Vodafone üzerinden yürütülmekte ve Vodafone Süpernet altyapısı olması veya yine aynı şekilde Telekom olması yeterli.

En iyi internet firması arayışı yerine en ideal internet kampanyasını araştırmak daha mantıklı olacaktır. Konu hakkında daha fazla detaya ihtiyaç duymanız durumunda yorum bırakırsanız kısa sürede yanıtlayarak yardımcı olabiliriz.

En iyi internet firması
En iyi internet firmasıBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir