KADIN

Ebru Şallı zayıflama ve selülit formülü

Ebru Şallı zayıflama ve selülit formülü

Ebru Şallı zayıflamak isteyenler ve selülitlerinden kısa sürede kurtulmak isteyenler için bir formül keşfetti.

Bu karışık 5 günde etkisini gösteriyor. Mankenlik yemek, plates, kitap yazmak gibi işlere kendini veren ünlü manken özellikle selülitler için çok faydalı olacak olan kürün tarifini paylaştı.

5. GÜNDE FARK GÖRECEKSİNİZ

Şallı keşfinin sonuçlarının kanıtlandığı bir detoks içeceği olduğunu belirtti. Herkesin evinde yapabileceği bu içeceği her sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 bardak alan birisinin, 5 günde kendisindeki değişimi fark edeceğini söyleyen Şallı, bu konuda hayli iddialı. Ebru Şallı şöyle konuştu: “Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu içecek vücuttaki toksinleri atıp, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 günde farkı gördüm. Selilütli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.”

EBRU ŞALLI’NIN ZAYIFLAMA VE SELÜLİT KARIŞIMI

  • 3 Kabak
  • 2 Enginar
  • 1 Avuç Brokoli
  • 1 Avuç Maydanoz
  • 1 Orta boy soğan
  • Yarım limon suyu

Sebzeleri az suda haşlıyorsunuz.

Daha sonra bu suyla birlikte sebzeleri blendırdan geçiriyorsunuz. Üzerine limon suyunu da ekleyip tekrar blendırda karıştırdıktan sonra soğuk veya sıcak olarak içebiliyorsunuz. İçine başka hiçbir şey katmıyorsunuz. Sabahları günde 1 bardak içiyorsunuz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir