MAGAZİN

Ebru Gündeş O Ses Türkiye’den ayrıldı

Ebru Gündeş O Ses Türkiye‘den ayrıldı

İzlenme rekorları kıran TV8 ekranlarındaki yarışma programı O Ses Türkiye‘nin jürisi Ebru Gündeş yarışmadan ayrıldığını söyledi.

Beğeniyle izlenen sanatçı Ebru Gündeş, yaklaşık olarajküç yıldır furisi olduğu yarışma programı O Ses Türkiye‘yi bıraktığını sosyal medya hesabı Instagram üzerinden duyurdu.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ayrılık kararını “3 yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğumda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntü ile bildirmek isterim… Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır bende gücümün yettiğince kendim, ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum. O Ses Türkiye ise kocaman bir kadro benimle veya bensiz varlar ve hep de olacaklar inşallah… O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı’dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı. Acun ve Acun Medya -Tv 8 ailesi başta olmak üzere Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan hepinize minnettarım, sizleri iyi ki tanıdım iyi ki hayatımdasınız ve çok seviliyorsunuz…” sözleriyle duyurdu.

ebru-ayrildiBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir