TEKNOLOJİ

Dünyanın heryerinde AdSende gösterim ve AdSense 00 bakiye sorunu var

Dünyanın heryerinde AdSende gösterim ve AdSense 00 bakiye sorunu var

Özellikle internet üzerinden para kazanan internet sitesi ve web sitesi sahipleri dün gece 24:00 ile bugün şu saate kadar halen devam eden gösterimlerin ve bakiyelerin sıfır göstermesinden şikayetçiler. Google tarafından herhangi bir bildiri veya uyarı yapılmadı ancak bu sorunun geçici bir sorun olduğu tahmin ediliyor.

ABD, Çin, Türkiye, Japonya, Hindistan, İngiltere, Fransa tüm kanallarda aynı dert ile boğuşmakta. Milyonlarca web sitesinin kazanç kaynağı olan AdSense ne zaman düzelecek merakla bekleniyor. Çoğu webmaster, bu sorunun Youtube AdSende hesaplama günü olduğunu belirtsede sorunun burdan kaynaklandığı düşünülmüyor.

Yeni yıl hazırlıklarını sürdüren Google geçen ayda Analytic ile aynı sorunu yaşatmış bir süre sonra sorunlar giderilmişti. Bu ay içerisinde ise AdSense ekranlarında yeni görsel çalışmalar yapılmış ve değişmişti. Yaşanan bu güncellemelerin AdSense kazanç ekranlarına ve gösterim ekranlarına yansıtılacağı ve son güncellemelerin yapıldığı düşünülüyor. Kısa süre sonra yeni ekranlar gelebilir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir