EKRAN

Dizi: Bir Deli Sevda

BİR DELİ SEVDA DİZİSİ” ÇOK YAKINDA SHOW TV’DE!

Zengin oyuncu kadrosu ise karşımıza çıkacak olan “Bir Deli Sevda” dizisi Show Tv ekranlarında olacak.

Başrollerini Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun, Erdinç Gülener, Cankat Aydos ve Deniz Uğur’un paylaştığı dizide Itır Esen, Mehmet Esen, Esra Kızıldoğan, Sermet Yeşil, Hikmet Körmükçü, Deniz Özerman, Zuhal Yalçın, Tolga Evren, Seren Deniz Yalçın’ın yanı sıra usta oyuncular Zafer Algöz ve Erkan Can da yer alıyor.

https://youtu.be/zvSfezd9i3g

DİZİNİN KONUSU

Bahar (Cansu Tosun), İstanbul’un kenar mahallerinden biri olan Telli Kavak’ta annesi Nermin’le (Esra Kızıldoğan) birlikte yaşamaktadır. Babası Cengiz’i (Erdinç Gülener) öldü bilen Bahar’ın tek amacı hasta annesine daha iyi bir yaşam sunmaktır. Mahalleden arkadaşı Kemal’in (Cankat Aydos) kendisine olan aşkını görmezden gelen Bahar, hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan Mehmet’e (Erkan Kolçak Köstendil) aşık olur. Mehmet’in hayatına girişiyle kendini bir deli sevdanın içinde bulan Bahar’ın hayatı öğrendiği sırlarla alt üst olacaktır.

“Bir Deli Sevda”nın yapımcısı Yaşar İrvül ve Efe İrvül, yönetmeni Hakan İnan, senaryosu Korcan Derinsu ve Cihan Çalışkantürk tarafından hayata sokuluyor.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir