TEKNOLOJİ

Digitürk dilediğin yerde nedir, nasıl kullanılır?

Digitürk dilediğin yerde nedir, nasıl kullanılır?

Digitürk dilediğin yerde ile cepten, tabletten veya internet sitesi üzerinden siz ne istiyorsanız onu yapacağınız bir digitürk servisidir.

Digitürk dilediğin yerde nedir;

Digitürk tarafından sunulan dilediğin yerde hizmeti üyelere verilen bir servistir. Abone olan üyenin standart yayın saatlerinde sunulan program akışına bağlı kalmadan istediğiniz zaman istediğiniz yayını rahatça izlemenize olanak sağlayan bir hizmettir.

Bu servisi kullanan abone, uydu kutusu ile diledği zaman (abone olduğu paket içerisindeki) kanalları istediği zaman arşiv içerisinde bulunan içeriklere erişebilmektedir. Sadece uydu alıcısına bağlı kalmadan aynı zamanda cep telefonu, tablet bilgisayar ile de veya internet sitesini kullanarakta aynı şekilde izleme imkanı bulmaktadır. Bağlı olduğunuz üyelik paketi haricinde herhangi bir ücret ödemeden digitürk dilediğin yerde hizmetinden faydalanabilirsiniz.

digitürk dilediğin yerdeCep telefonu ve  tablet üzerinden arişve ulaşarak istediğiniz içeriği izlemek için digitürk dilediğin yerde uygulaması indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamaya iOS kullanıcıları Apple Store ile, Android işletim sistemi kullanıcıları ise Google Play mağazalarından ulaşabilirler.

Dikkat edilmesi ve bilmeniz gereken husus ise;  Lig Tv üzerinden canlı maç izlemek yayınlara dahil değildir. Dilediğin yerde servisinden takip etmek istiyorsanız  Digitürk mobil lig tv servisiniz aktif olmalıdır.

Digitürk dilediğin yerde nasıl kullanılır?

Digitürk üyeliğiniz mevcut ise (www.digiturkdilediginyerde.com.tr) adresine girmeniz ardından yukarıda bulunan giriş yap menüsü üzerinden Digitürk üye numaranızla birlikte şifrenizi girerek giriş yapmanız gerekecektir. Şifrenizi unuttuysanız veya hatırlamıyor, bilmiyorsanız şifre almak için “SIFRE” yazararak “3535”‘e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Kısa süre içerisinde bağlı bulunduğunuz üyelik için şifreniz cep telefonuna iletilecektir.

Digitürk dilediğin yerde kimler kullanabilmektedir?

“Digitürk dilediğin yerde” hizmetini sadece Digitürk üyeleri kullanmaktadır. Bu servisi kullandığınız için faturanıza ek bir ücret gelmez. Yine hatırlatalım, Mobil lig tv servisiniz aktif değilse canlı lig tv maçlarını izleyemezsiniz. Digitür paket içeriğinize göre yayınları kullanabilirsiniz.

Digitürk dilediğin yerde ile neler izleniyor?

Digitürk dilediğin yerde ile neler izleyebileceğinizi merak ediyorsanız;

Digitürk dilediğin yerde Canlı Televizyon: 100 den fazla ulusal kanaların bulunduğu Turkmax dahil canlı Tv ile izleyebilir, kanalları ancak 12 saat olarak geri alabilirsiniz.

Digitürk dilediğin yerde Diziler: Tüm ulusala kanallarda mevcut olan dizileri ve Digitürk kanalları içerisinde yeralan popüler dizi ve programlarını geçmiş bölümlerini istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Digitürk dilediğin yerde Filmler: İster film, ister belgesel, ister çocuk, spor ve yaşam kanalarına ulaşarak 100den fazla içeriğe mevcut paketinize göre dilediğiniz yerden ulaşabilirsiniz.

Digitürk dilediğin yerde Sinema salonları: Sinemalardan sonra Digitürk salonlarına gelen filmleri ancak kiralayarak her an izleyebilirsiniz.

2017 yılına dilediğiniz zaman istediğiniz yerden ulaşabilmek için aşağıdaki web sitesi üzerinden giriş yaparak, keyifli bir Tv alışkanlığınızı cep telefonunuza ve tabletinize indirebilirsiniz.

Giriş adresi: www.digiturkdilediginyerde.com.tr dir.One Reply to “Digitürk dilediğin yerde nedir, nasıl kullanılır?

  1. diz ustu bilgi sayarimla daha once diledigin yerde izleyebiliyordum.Ancak yaklasik bir aydir programi actigim zaman bir TV ekrani ve < yazisi cikiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir