KADIN

Deniz Şeker nasıl 42 kilo vererek zayıfladı?

Deniz Şeker nasıl 42 kilo vererek zayıfladı?

Annelik hasretine kiloları yüzünden bir türlü kavuşamayan Deniz Şeker, geçirdiği operasyonla hamile kalmayı başardı.

28 yaşında olan Deniz Şeker 3 yıldır evli. Evlendiği günden beri tüm kadınların hayali olan annelik duygusunu fazla kilo yüzünden yerine getiremedi. Deniz Şeker, hamile kalabilme riskine karşın tüp mide ameliyatı olmaya karar verdi.

HAMİLE KALABİLMEK İÇİN KİLO VERDİ

Mevcut kilosu 98 olan Deniz Şeker, 42 kilo vererek 56 kiloya düşmeyi başardı. Şimdi ise en büyük hayellerinden biri olan hamilelik duygusunu 7 aydır yaşıyor. Şuan 7 aylık gebe. Doktor doktor dolaşan güzel hanım, her gittiği yerden bu kilolarla çocuk yapamazsınız yanıtı almaktaydı. Umutlarını yitirmeyen Şeker, tüp mide ameliyatı olma kararı aldı.

HEM ZAYIFLAYACAĞIM HEM DE ANNE OLACAĞIM DEDİ

Sabah gazetesinden alınan habere göre; 1 senelik emek karşılığında tam 42 kilo veren Deniz Şeker tüp bebek tedavisi bile olmaya gerek kalmadan mutlu sona erdi ve hamile kaldı. Hem zayıfladım hem de anne olacağım diyen mutlu kadın 2 ay sonra kucağına alacağı bebek için mutluluktan uçuyor (Allah nazardan saklasın).

Kendi duyguları yanında, eşinin baba olamayacak dugularının da ayrı bir üzüntü verdiğini dile getiren genç kadın, şimdi karnında taşıdığı bebeğini hisstemenin mutluluğunu yaşıyor.

deniz-sekerBir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir