DÜNYA

Dalga geçmiyoruz! Pokemon kadına tecavüz etmiş

Dalga geçmiyoruz! Pokemon kadına tecavüz etmiş

Kadın aynen bunu söylüyor: Pokemon bana tecavüz etti!

Rusya’nın başkenti Moskova’da yaşayan genç bir kadın, dünyaca ünlü oyun Pokemon karakterinin kendisine tecavüz ettiğini öne sürerek polise şikayette bulundu

EKRANDA GÖRÜLMEYİ SÜRDÜRDÜ

Kimliği gizli tutulan bir Rus kadın, polise yaptığı açıklamada, yatak odasında büyük bir Pokemon karakterinin cinsel tacizine uğradığını iddia etti. Evli de olan kadın, yatağında Pokemon oyunu oynarken uyuyakaldığını, uyandığında bir Pokemon karakterini üzerinde yatar halde bulduğunu ve karakterin ona tecavüz ettiğini söyledi. Kadın, yataktan atladığında Pokemon karakterinin yok olduğunu fakat Pokemon uygulamasının Pokemon karakterini yatağın üzerinde tespit etmeye devam ettiğini belirtti.

DOKTORDAN RANDEVU ALDI

Hemen kocasını uyandırıp, başından geçenleri anlatan kadın, eşinin kendisine inanmadığını ve bir doktora görünmesi gerektiğini söylediğini belirtti. Rus haber sitesi Blocknot, polisin de anlatılanlara inanmadığını ve kadının bir medyuma danışmak zorunda kaldığını açıkladı. Kadının arkadaşı Ivan M., arkadaşının evinde çok fazla Pokemon olduğunu, bazen evdeki köpeğin bile onları hissedip havladığını söyledi. Ivan M., arkadaşının son olarak kocasının teklifini kabul ettiğini ve bir psikiyatristten randevu aldığını da ekledi.

pokemon-Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir