4.5G ADSL FİBER

D-Smart Dükkan Bayiliği ve D-smart Çagri Merkezi Bayiligi Nasıl Alınır

D-Smart Dükkan Bayiliği ve D-smart Çagri Merkezi Bayiligi Nasıl Alınır

Bilişim üzerine bir İşyeriniz, Dükkanınız veya Çağrı Merkeziniz olabilir. İşleriniz daha da büyütmek veya daha değişik kazanç kaynakları arıyor olabilir. Değişik projeler ile hem kazancınızı hem de işlerinizi daha risksiz bir hale getirebilirsiniz.

[dropcap]Y[/dropcap]eni proje arayışı içerisinde olanlar için D’smart alternatif bir çözüm olabilir. İşlerinize ek olarak veya sadece tek proje üzerinde çalışmayı düşünüyorsanız sizi D’smart bayiliği, Çağrı merkezi bayiliği hakkında üzerinize risk almadan nasıl kazanca dönüştüreceğiniz hakkında bilgilendirelim.

Öncelikle bir bayilik almadan önce dikkat edilmesi gereken koşulları şöyle bir gözden geçirelim.

 1. Muhattap olacağınız firma ve piyasadaki güvenirliği. Projelerin yapılabilirlik süreleri.
 2. Eğitim verecek veya çözüm üreterek size teknik anlamda destek olacak uzman kadro.
 3. Prim yapısı ve kazancınızı katlayabilecek bir hak ediş tutarları.
 4. Satışlarınızı online olarak takip edebileceğiniz, girişleri ve kontrolleri kendinizin kontrol edebileceği CRM (yazılım) programı.
 5. Hak ediş öncesinde mevcut yapmış olduğunuz iş hacmine göre avans desteği.
 6. Size özel projeler üretebilecek bir kapasite.

Bir bayilik almadan önce dikkat etmeniz kurallar yukarıda belirtilmiştir.

Piyasa araştırmasına girdiğiniz karşınıza çoklu firmalar çıkabilir, yerine getirilemeyecek taahhütler verilebilir. Bu konulara önemle üzerinde durarark dikkat etmelisiniz.

D’smart bayiliği konusunda bu anlamda güvenebileceğiniz yapılar arasında en göze çarpan firma ise doğrudan satış kanalı olan BİREYSEL VE KURUMSAL HİZMET A.Ş‘dir.

D’smart taleplerini alırken size sağladığı avantajlar arasında en göze çarpan durum ise sat bırak mantığıdır.

Sat bırak nedir?

Sat bırak mantığı sadece satış yapma üzerine kuruludur. Sizin müşteriden herhangi bir evrak veya sözleşme almanıza gerek yoktur. Satışı gerçekleştirdiğiniz her başvuru CRM ekranlarına girdiğiniz firma tarafından titizlikle takip edilerek sonuca gidilmesidir.

BİREYSEL VE KURUMSAL KANAL SİZDEN NE İSTİYOR

D’smart çözüm ortaklığı almak istediğiniz durumda ister Çağrı Merkeziniz olsun isterseniz işyeriniz (Dükkan) olsun veya olmasın bayilik alabilirsiniz.

Bu konuda sizden istenilenler;

 1. Bayilik sözleşmesi. (karşılıklı haklarınızı korumak üzere)
 2. Kurumsallar için Vergi Levhası, İmza beyanları, Kimlik fotokopileri
 3. Şahıs firmaları için Vergi Levhası ve Kimlik fotokopisi.
 4. Bireysel satış yapmak isteyenler için Kimlik Fotokpisi ve sözleşme.

Özellikle son dönemlerde Emlak firmalarının D’smart bayiliği alma konusunda başvuru taleplerinin artması, yeni taşınan kiracı veya ev sahiplerinin ihtiyacı olan Tv aboneliklerini hemen yaptırarak kısa sürede hak ediş almalarından kaynaklanmaktadır. Bir Emlak firmanız varsa sizde hemen bayilik alarak kiracı veya ev sahiplerine bu hizmeti vererek kısa sürede kazanç elde edebilirsiniz.

Bu konular üzerine bayilik almak istiyorsanız tıklayınız..2 Replies to “D-Smart Dükkan Bayiliği ve D-smart Çagri Merkezi Bayiligi Nasıl Alınır

 1. SUPERONLİNE DİGİTÜRK DSMART SATIŞLARINDA YÜKSEK HAKEDİŞ
  TÜRKİYE GENELİ ÇAĞRI MERKEZİ BAYİLİĞİ VERİLECEKTİR. PROGRAM YAZILIM DESTEKLERİ ÜCRETSİZ VERİLİR(PARA TALEP EDENLERLE ÇALIŞMAYIN). OFİSİNİ GÖRMEDİĞİNİZ KİMSEYLE ÇALIŞMAYIN .
  İLETİŞİM WHATSAPP 507 762 31 13

 2. Çağrı Merkez Kurulumu
  Bu işi profesyonel yapan hiç kimse sizden hazır kurulum parası istemez
  çağrı merkezi kurulumda herkesin bütçesine ve zevkine göre değişir ( 200 tl pc de var 1500 tl yede 30 liraya koltukta var 1000 tl yede )
  5 kişilik bir çağrı merkezi kurulum maliyeti
  1 . Herhangi bir handa 700 tl kiralık ofis işinizi görür merkezi yerde olsun eleman akışını sağlamak için bu sektorun elemanları oynaktır . en fazla omurler 9 aydır.
  2. pc lere ole cok para vermeyınız 200 – 400 arası pcler işinizi görür leptop alınız arkadaşlar daha sağlamlardır yer kaplamazlar bozuldumu kaldırır hemen yenisini koyarsınız bu leptoplara harici ses kartı alın 9 tl bozuldukca cıkarırı atarsınız zaman kaybetmessiniz
  3 iş yerinize ikea dan 45 tl lik 5 tane masa alın
  4 spotcudan 30 tl ye doner koltuk alın
  5 en az 2 tane internet bağlatın
  yani ortalama 5 kişilik çağrı merkezinin kurulumu
  kira + depozit + peşinat = 1700 tl
  masa + sandalye = 75*5 = 475 tl
  kulaklık ses kartları fare = 500 tl ( dandık kulaklık almayın alırsanız her ay yenılemek zorunda kalırsınız)
  pc = 6*300 = 1800
  ıvır zıvır gideri (şirket kurulumu vs dahil) 1700 tl
  düzhesap en fazla 6000 ile 8000 tl arası masraf gider
  Baş bayiler Ana bayiler sizden data parası istemez isteyenler aracı kurumlardır . çünkü Ana Bayi datasını kendı yaratır kalkıp bırde dataya para harcasalar oo ooo 35-45 binarası data giderleri olur data vermeyen datayı parayla satanlar aracılardır bu bayilerle asla çalışmayın işleriniz çalarlar . satarlar yok olur giderler.
  CRM Yazılımı asla paralı olamaz çünkü hazır sistemdir . size alt bayilik açarlar tek tuşla bunun için para isteyenlerden uzak durun tokatcıdırlar.. Dikkat Edin
  Primleri fazla verenbayilere inanmayın arkadaşlar gözünüzü yanıltmasın işlerinizi çalarlar paranızı ödemezler
  Check up lardan sigortacılardan ürüncülerden uzak durun bunlar kredi kartıyla işlem yapar başınız ağrır yasal değildir DİKKAT
  kazanca gelince 5-6 kişilik ekip günde ortalama 12-35 arası adsl satsa ortalama ayda 25bin tl ile 65 bin tl arası gelir elde eder
  çalışan agent çok önemlidir.
  Elimizden geldiğince bilgi paylaştık işi bilmeyen bu işe hemen girmeye çalışmasın yazık olur yaptığı masraflara Bilgi İçin 5077623113

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir