ERKEK KADIN

Cinsel istek nasıl artar, cinsel istek nasıl arttırılır?

Cinsel istek nasıl artar, cinsel istek nasıl arttırılır?

Her insan muhteşem bir cinsel hayatı olsun ister. Azalan cinsel arzular ve istekler içinse cinsel istek nasıl artar, cinsel isterk nasıl arttırılır? konusunu araştırarak kendince farklı yöntemler keşfeder ve bu yolları uygulamaya sokar.

Peki ne kadar doğru yapıyoruz. Bu yöntemler ciddi anlamdan cinsel istek arttırıyor mu yoksa kendimizi kandırarak geçici çözümler mi üretiyoruz?

İşte bu soruların yanıtını makalemizde ele alalım. Konuyu teknik terimler kullanmadan her okuyucunun anlayacağı dilde örnekler vererek sizinle paylaşalım.

[box type=”info” align=”aligncenter” class=”” width=””]

Cinsel istek nedir? Cinsel arzular nasıl meydana gelir?

“Cinsel ilişki, cinsel birleşme veya çiftleşme; genellikle erkeğin erekte olmuş cinsel organının, kadının cinsel organının içine girmesini kapsayan, cinsel zevk ya da üreme amaçlı bedensel ilişki için kullanılır. Bunun yanı sıra diğer penetrasyon (duhul) içeren her türlü cinsel hareket gibi cinsel aktiviteler de eşcinsel veya heteroseksüel olmasına bakılmaksızın cinsel birleşme kabul edilirler.

Hazzı arttırmak için cinsel ilişki öncesi  (partnerlerin birbirlerinin dudak, boyun gibi hassas yerlerini öpmesi ve birbirlerini okşamaları vb.) yapılır. Devamında, sertleşmiş erkek organı ( veya dildo) kadın cinsel organının içine girer (intromisyon olarak da adlandırılır) ve genelde erkek cinsel organının tamamını dışarı çıkartmadan ileri-geri hareket ettirilir çiftler kendilerini ve birbirlerini, çoğunlukla orgazm ve ejekülasyon (boşalma) gerçekleşene ya da erkek cinsel organı, dildo olmaksızın çiftler birbirlerini oral yolla boşalma gerçekleşene kadar uyarırlar.”

[/box]

Şimdi bu bilgilerin ardından ana konumuza dönelim;

Cinsel istek nasıl artar, cinsel istek nasıl arttırılır?

Bir araba almaya gittiniz ve benzinli bir araba aldınız. Bu arabanın gücünü tam olarak size gösterebilmesi için onun iyi bir yakıta ihtiya cıvardır. Benzini ne kadar kaliteli kullanırsanız o arabadan tam anlamıyla verim ve performans alırsınız.

Aynı arabaya benzin yerine tüp attırırsanız yine aynı amaca hizmet eder ihtiyaçlarınızı görür yeterince performans verir ve siz bunu diğer etkenleri görmeden gayet istediğiniz seviyelerde performans aldığınızı düşünürsünüz.

Rampa aşağı giderken gayet istediğiniz düzeydedir ve gayet hızlıdır ancak, her yol aşağı eğimli değildir düz yollar ve yukarı dik rampalar mevcuttur. İşte o zaman araba gerçek performansını ortaya koyar ve çekişten düşer.

Bu tıpkı insan vücudu gibidir.

Siz normal bir cinsel yaşam sürüyor olabilirsiniz bu cinsel yaşamınızı gayet performanslı gayet ideal olduğunu düşünebilirsiniz ancak hata yaptığınız nokta şudur;

1-2-3 dediğinizde piliniz biter çalışma potansiyeliniz düşer (çalışma potansiyeli kastımızı anladınız siz) hadi ilk gün bunu başardınız ve 2. 3. günlerde aynı performansı gösteriyor olmanız mümkün değildir. İşte şimdi rampayı tırmanmaya başladığınızın kıvırmaları uydurmaya başladığınız anlar gelmiş demektir.

İnsan vücudu bir mekanizmadır ve tıpkı kan üretimi ve alınan gıdaların üretimi ile ayıklanan vitaminlerin yerine, gereksizlerin dışkılardan atılması gibi cinsellik mekanizması da vardır.

Bu cinsel performans ve cinsel istek arttırmak için geçici yöntemler adından da anlaşılacağı gibi sadece geçicidir.

Nedir geçici cinsel istek arttırıcı yöntemler?

 1. Cinsel içerikli video ve filmler,
 2. Cinsel istek artırıcı ilaçlar ve haplar,
 3. Cinsel fantezi düşünceleri,
 4. Kendi kendine temaslar, dokunuşlar,
 5. Başkasının dokunuşarı,
 6. Cinsel içerikli sohbetler ve görseller…

Bu durumlarda oluşan cinsel istek artma durumları geçici olanlardır. Bize ise kalıcı cinsel istek artırıcı yöntemler gereklidir.

Eğer alkol ve sigaradan uzak duramıyorsanız onları bastıracak gıdalar ve vitaminler almalısınız. Alkol ve sigara gibi kana karışan zararlı maddeler direkt kana karıştığından cinsel performansınıza oldukça fazla etki etmektedir.

İnternet üzerinde, aktarlarda ve büyüklerimizden hep duyarız satılan macunları. Bu macunlar vücudunuzun cinsel isteğini arttırmak için mükemmel karışımlardır. Bu karışımları ve karışım içerisindeki bileşenleri hayatınıza sokarsanız ister istemez vücut üretmeye başlayacak üretilen bu spermler ve onu tetikleyen etkenler ister istemez hayatınızı ve ateşinizi yükseltmeye başlayacaktır. Biriken bu sıvısal birikimleri vücut atmaya çalışacaktır çünkü geriden üretmeye devam eden mekanizma tam olarak çalışıyor ve sürekli üretimdedir.

Yani arabanız tam performansa geçti. Bu enerji aynı zamanda hem cinsel yolla hem sporla yakılmaya çalışacağından sizin performansınız şaka demiyoruz 10 kat daha artacaktır. Haftada 2 yaptığınız ilişkiler size haftada 4 olarak 5 olarak geriye dönecektir. En ufak bir cinsel duyularınızı harekete geçiren durumlarda penis tam performanslı ereksiyon halini almaya başlar gözleriniz faltaşı gibi çıkar.

Özetlemek gerekirse;

 • Vücudunuza gerekli olan enerjiyi verecek bu gıdaları sürekli tüketir hale getirmelisiniz.
 • Bu macun ve içeriğindeki maddeleri kullandığınız ilk gün performans beklemeyin en az 1 hafta sonunda vücudunuz alışmaya ve üretime geçecektir.
 • 1 damla kan 40 lokmadan, 1 damla sperm 40 damla kandan oluşur. Bunu asla unutmayın.
 • Bu çeşme mi kardeşim sürekli aksın demeyin, arkada çalışan mekanizma üreten mekanizmadır.
 • Spor ile vücudunuzu destekleyin.

Ama en önemlisi cinsel isteğinizi arttırmak için gerekli olan besin ve gıda takvilerini doğal bitkilerde bulununan macunlar ve macun bileşenleri ile destekleyin.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir