TEKNOLOJİ

Cimri.com en ucuz fiyatları nasıl sağlıyor

Cimri.com en ucuz fiyatları nasıl sağlıyor

cimri_logoCimri.com çok geniş kapsamlı bir alışveris hizmetidir. Popüler yazılımları sayesinde tüketiciye ürünleri karşılaştırma ve kıyaslama özelliği tanıyor. Otamatik olarak veya ürün satıcıların sisteme kayıt yaptırmasıyla kendi ürünlerini sunabiliyor ve mağazalar açılabiliyor. En ucuz ürün sıralaması ise bir miktar ücret ödenmesi karşılığında en ucuz bölümler tarafında tüketiciye sunuluyor. Sistem üzerinde bulunan ürünlerin tümü kıyaslanarak cimri tarafından ucuzluk sırasına diziliyor.

Kısaca sizde cimri sistemine dahil olarak ürünlerinizi kolayca tüketiciye ulaştırabilir, fiyat kıyaslamasına dahil olabilirsiniz.

Cimri.com oldukça kapsamlı karşılaştırmalı bir alışveriş hizmeti olup, bilginin gücünü kullanarak alışveriş konusunda en iyi kararları almanıza yardımcı olur. Aradığınız ürünü bulmanız, karşılaştırma yapmanız ve de satın almanıza yardım etmek amacıyla, onlarca mağazadan binlerce ürünün detaylı fiyat bilgilerini, teknik özelliklerini, çok çeşitli fotoğraflarını ve bu bilgilerin tümünü karşılaştırabileceğiniz bir servisi sağlamaktadır.

“Cimri.com”un kullanımı ve işlemleriniz hakkında bilgi almak veya bir öneride,bildirimde bulunmak için, 7 gün – 24 saat hizmet veren [email protected] adresine email göndererek müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt verilecektir.

Pek çok sorunuzun cevabını cimri.com‘daki sıkça sorunlan sorular bölümünde bulabilirsiniz. Bunun dışında bir yardım isterseniz, bizimle aşağıdaki formdan irtibata geçebilirsiniz.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir