KADIN

Cilt lekeleri için elma sirkesi çok iyi (yeni)

Cilt lekeleri için elma sirkesi çok iyi

Cilt lekeri için faydalı ve tamamen doğal içerisinde hiç katkı maddesi olmayan bir uygulama istiyorsanız mutlaka cilt lekeleri için elma sirkesini deneyiniz.

Soyulmadan, rahatsız etmeden ve cildinize hiç zarar vermeden lekeler için bir uygulama düşüyorsanız, elma sirkesi tam size göre. Saçlara gerekli besini veren, zayıflamalar için kullanılan bu sirke cildinizdeki lekeler için ve siyah noktalar için tam aradığınız şey.

ELMA SİRKESİ NERELERDE KULLANILIR

Cildinizde oluşan sivilce lekeleri için kullanabilirsiniz.

Yüzünüzü daha parlak, siyah noktalar ve sivilcelerden arındırmak istiyorsanız, elma sirkesi ve suyu karıştırarak günlük olarak yüzünüzü yıkayınız.

Güneş lekelerinden cildiniz tahriş olduysa elme sirkesi kompres uygulaması yaparak lekeli bölgelere uygulayınız. Bir kabın içerisine koyacağınız sıcak ve sirke ile su buharını başınızı örterek cildinizde lekeli bölgelere gelecek şekilde 10 dakika kadar sirkeli su buharı uygulamasını yapınız.

Cildiniz için elma sirkesini pamuk yardımı ile lekeli bölgenin üzerine masaj yöntemiyle sürerek uygulayabilirsiniz. Unutmayın; bu uygulamalar tek seferlik uygulama değildir. “Elma sirkesi” ile uyguladığını bu cilt lekesi operasyonlarını süreklilik gerektirmektedir. İlk günler cildiniz üzerindeki parlaklığı ve yumuşaklığı hissedebilirsiniz ancak lekelerin hemen gitmesini beklemeyiniz. Zaman alacaktır.

Elma sirkesi ile yapılan cilt uygulamalarında masaj, buhar ve temizleme işleminin tamamlanmasının ardından cildinizi temiz ılık su ile yıkayınız.

Diğer bir yöntem cildinizde oluşan lekeler rahatsız edici görüntü bozukluğu yapıyorsa, elma sirkeli buhar işlemine limon ilavesi yaparak 5 dakika cildinizi buhar banyosuna tutunuz. Ardından ılık suyla yıkayarak kurulayınız.

Not: Bu bilgiler kesin sonuç niteliği taşımaz. Cildiniz ile ciddi bozukluk durumları yaşıyorsanız mutlaka hekime başvurmalısınız. Web siteleri üzerinden kendi rahatsızlıklarınıza teşhis koymayınız.

Uygulamalarımız bilgilendirme amaçlıdır.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir