KADIN

Cilt bakımı ürünleri ve göz kalemi için en iyi cilt bakım ürünlerini seçin

Cilt bakımı ürünleri ve göz kalemi için en iyi cilt bakım ürünlerini seçin

Hanımlar dikkat! Ucuz yollu cilt bakım ürünleri ve göz kalemleri size zarar verebilir. Cilt bakımı için en nasıl olsa uygun fiyat demeyin en iyi cilt bakım ürünlerini tercih edin.

Hanımlar için en önemli bakım ve güzellik kalemlerinden biri cilt bakımı ve cilt güzelliği. Tüm hanımlar 7’den 77’ye farketmez doğuştan içlerine işlemiş olan güzel görüntü ve bakımlı bir kadın olmak gerek kozmetik ürünleri ile gerekse bitkisel ve kişisel bakımlar sayesinde oldukça hem zaman alıcı hem de titizlikle yapılan bir uğraş halidir.

Ama cilt bakımı için yanlış yapıyoruz.

Neden yanlış yapıyoruz? Bunun sebebi açıktır ve ihmale gelmez. Gençlik dönemlerinde cildin hassaslığı kozmetik ürünler ile bozulmasa bile ileride pütürlü hal alan cilt kullanılan malzemenin kalitesizliğinden ve eksikliğinden kaynaklanmaktadır.

Hiç düşündünüz mü? A markası göz kalemi 5 TL iken, B markası göz kalemi neden 30 TL.. Veya cilt bakımı için A markasının bakım kremi 20 TL iken, B markasının cilt bakım kremi neden 50 TL.

Markanın isim ve kalite değeri etki eder doğrudur. Bunların yanısıra kullanılan birleşim elementleri yani cilt bakım ve güzellik malzemelerinin içerisinde kullanılan bileşenlerin eksikliğinden kaynaklanan ucuzluk sözkonusudur.

Sokak ortasında yürüken veya bir cadde üzerinden gezinirken bir mağazanın önündeki sepet dikkatimizi çeker. Göz kalemleri 2 TL, cilt bakım kremleri 5 TL. Nasıl oluyorda bu kadar ucuz olabiliyor?

Eksik malzeme ile maddenin saf hali yerine muadili kullanarak elde ediliyor.

Şimdi bu mazelemelerden alıyoruz ve cildimiz için kullanıyoruz. Cilt gözenekleri bu maddeleri içerisine çekiyor be cildi beslemek yerine zehirlemeye başlıyor iyi işleyerek. Pudralarda aynı şekilde saklayıp gizlemek istediğiniz noktalar veya çıkıntılar tamamen kimyasal zararlı maddeler ile dolmakta ve güneş ışınlarının verdiği etki ile tamamen cilt üzerine yerleşmektedir. Cilt terledikçe açılan gözenekler bu malzemeler ile dolar ve cildiniz zamanla kırşmaya, renk değiştirmeye, çizikler oluşmaya ve cilt delikleri oluşturmaya artık başlar duruma gelir.

Size önerimiz, bilmediğiniz markaların veya isimsiz markaların ürünlerini kullanmayınız. “Cilt bakımı ürünleri” için kesinlikle kaliteli olanı ve mümkün olduğunca az kullanmaya özen gösterin. Markaların kampanya fiyatları olabilir ve ürünün kalitesizliği anlamına gelmez.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir