SAĞLIK

Burun estetik fiyatları, burun estetiği fiyatları 2017

Burun estetik fiyatları, burun estetiği fiyatları 2017

Aynaya baktığınızda burun şekliniz sizi rahatsız ediyor olabilir ve burun düzeltme işlemi hakkında düşünceler içerisinde acaba estetik yaptırsam sorun yaşar mıyım, internet üzerinde gördüğüm gibi istemediğim bir hal alır mı, burun ameliyatı sonrasında ne yapmam gerekiyor veya ameliyat olduğumda dışarıdan belli oluyor mu, iz kalıyor mu gibi endişeler taşıyor olabilirsiniz.

2017 yılı için bu ve benzeri estetik düşüncelerinizi bir kenara bırakmalısınız. Gelişen teknoloji ile yapılan estetik müdahaleler, burun ameliyatları ve operasyonları saatler içerisinde tamamlanarak sizi olmak istediğiniz şekle sokarak aynalar ile barışık hale gelmenize sebep olabiliyor.

Şimdi burun estetikleri ve burun estetiğinin nasıl yapıldığı hakkında detaylar paylaşalım. Bu detaylar aklınızda bulunan soruların yanıtını alabileceğiniz kısa bilgiler içermektedir. Çok daha geniş estetik detayı için yazımızın sonunda bulunan ve gayet hijyenik ve çalışma şartlarına uygun olan operasyon bölgeleri telefonlarına ulaşarak net bilg ve 2017 burun estetik fiyatları hakkında çözümler üretebilirsiniz. Unutmadan belirtelim ki; burun estetiği fiyatları 2017 yılında pazarlığa açıktır. Genelde özel hastaneler tercih edildiğinden verilen fiyatları okul kitaplarında olduğu gibi sabit düşünmeyin pazarlıktan kaçınmayın.

“Estetik fiyatları için kurum ve kuruluşlar fiyatları ancak muayene sonrası vermektedir.”

Pazarlık sünnettir.

BURUN ESTETİĞİ, BURUN ESTETİK AMELİYATLARI

Burun estetik ameliyatları denilince akla ilk gelen görüntü bozukluğunu gidermek amacıyla burunlara yeni şeklinin verilmesi ve burun estetiği operasyonları gelir. Fakat yapılan arşatırmalar ise, burunların daha çok sağlık nedenlerinden dolayı ameliyat edildiğini gösteriyor. Örneğin; burun kemik operasyonları ve burun içi et ameliyatları estetikten daha fazla yapılıyor. Solunum yolları için yeterli düzeyde sağlıklı nefes alımı verimi için kullanılan burun, ölem alınmadığı takdirde vücut mekanizmasının sağlıksız çalışmasına yol açmaktadır. Bu sorunu ortadan kaldıran metotlardan biri de burun ameliyatıdır.

Burun estetiği yaptırmak için çok nedenler sıralanabilir ve bunlar;

 • Kaza sonrası oluşan burun hasarları,
 • Darbe sonucu oluşan burun şekil bozukluğu,
 • Doğuştan gelen burun eğriliği,
 • Burundaki kırık ve çıkıklar,

Ve diğer şekil bozuklukları olarak sıralanabilir. Estetik yardımı ile bu ve benzeri nedenlerden oluşan burundaki hoş olmayan görüntü kısa süreli bir cerrahi yöntemle son bulmaktadır.

Burun estetiği yaptıracağınız kurum ve kuruluşlarda ise aramanız gereken bazı kurallar vardır. Sağlığınız için burun estetik ücretleri ödemeden önce, ortamı muhakkak görmelisiniz. Aldığını fiyat size cazip gelebilir ancak koşulların elverişsiz olması verdiğiniz ücretin yanmasına ve sizin operasyondan vazgeçmenize neden olabilir. Fiyat araştırması yapın ama birebir görüşmeler gerçekleştirmeden burun estetiği fiyatı ödemeyin.

Burun estetik ameliyatı nasıl yapılır?

 1. Sağlık Bakanlı tarafından onaylanmış belgeleri isteyin,
 2. Hastene içerisindeki hijyen ve çalışma koşullarını gözden geçirin,
 3. Burun estetiği yaptıracağınız kuruluşun sağlık kuruluşu olmasına özen gösterin,
 4. Burun estetiğini gerçekleştirecek ekip ve operatörün yeterliliğini öğrenin.

Burun estetik ameliyatları hastane ortamında, (rinoplasti) plastik cerrahlar tarafından, genel anestezi altında yapılmaktadır. İki teknik olarak kullanılan bu ameliyat türü hem açık hem kapalı olarak yapılır.Kapalı olarak kullanılan teknikte tüm kesiler burun içerisinde yapılmakta olup,açık teknik kullanılanlarda ise burun içi kesilerine ilaveten burun ucu tabanında küçük bir kesi de dahil edilir. Bu operasyon şekli estetik yaptırmak isteyen kişinin mevcut durumu ve cerrahın belirleyeceği duruma göre belirlenmektedir. Ameliyatlarda genel amaç ise şekil bozukluğu ve nefes alıp verme probleminin giderilmesi amacı taşımaktadır.

Burun estetik fiyatları, burun estetiği fiyatları alabileceğiniz ve fiyat araştırması yapabileceğiniz bazı kuruluşlar:

 • Esteworld: 444 3 789
 • Ethica Sağlık Grubu 444 6 896
 • Avrupamed 0212 909 29 18


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir