GENEL

Bu nasıl “Cumhuriyet” gazetesi

Cumhuriyet gazetesi Türk bayrağından rahatsız oldu

Nusaybin’de operasyonların sona ermesinin ardından Mehmetçik, ilçedeki evlerin camlarına Türk bayrağı astı. Bu durum FETÖ, PKK ve HDP ile birlikte hareket eden Cumhuriyet gazetesini rahatsız etti.

 

Mardin’in Nusaybin ilçesinin tamamının kontrol altına alınmasının ardından toplamda imha edilen patlayıcı sayısının bin 256. Genelkurmay Başkanlığı’ndan yapılan açıklamaya göre, Mardin’in Nusaybin ilçesinin tamamı kontrol altına alındı. Bölgede, 14 el yapımı patlayıcı imha edilirken, operasyonlarda toplam imha edilen patlayıcı sayısı ise bin 256’ya ulaştı. Şırnak’ta da il merkezinin tamamı kontrol altına alınırken, 7 terörist etkisiz hale getirildi, bir terörist de teslim oldu. Toplam etkisiz hale getirilen terörist sayısı 499 oldu.

Operasyonların sona ermesinin ardından Mehmetçik, ilçedeki evlerin camlarıncumhuriyet-gazetesia Türk bayrağı astı. Bugüne kadar Fethullahçı Terör Örgütü, PKK ve HDP ile paralel bir çizgide devam eden Cumhuriyet gazetesi şimdi de teröristlerden temizlenen Nusaybin’de askerin evlerin camlarına astığı Türk bayrağından rahatsız oldu. Durumu anormal bir tavırmış gibi yansıtan gazete, ilçede yaşanan gelişmeleri, “Nusaybin yerle bir.. Savaş manzararlı ilçede, yıkılan evlerin duvarlarına Türk bayrakları asıldı” şeklinde manşetine taşıdı.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir