KOMİK ŞEYLER

Birinin rüyasına nasıl girilir

Birinin rüyasına nasıl girilir

Öncelikle birinin rüyasına girebilmeniz için size gerekli olan ortam doğru yaratılmalıdır. Uygulamayı tam ve inanarak yapmadıktan sonra hiç bir anlam ifade etmez boşa geçecek olan 40 dakikanıza mal olur.

Tam konsantrasyon ve düşünce gücü ile yapılamayacak, aşılamayacak bir durum olamaz. Şimdi size öğreteceğimiz ve başarılı olacağınızı umut ettiğimiz bu yöntemi paylaşacağız. Bu yöntemler birçok kişi tarafından denenmiş ve başarılı olmuş yöntemlerdir. İnanırsanız sizde başkasının rüyasına girebilirsiniz.

“Başkasının rüyasına girme duası” okumayacağız ve bu işi bilinçaltımızda tamamlayacağız.

Rüyaya girme ortamı nasıl olmalı?

  1. Tamamen sessizlik
  2. Gece ve karanlık oda
  3. Tam konsantrasyon
  4. Karşı tarafın uyuduğu saatler gece olmalı

Şimdi karşı tarafın rüyasına girelim..

Rüyaya girme işlemini gerçekleştirebilmeniz için tam konsantrasyon ve odaklanma 1. kural en rahat edeceğiniz pozisyona geçin. (Yatarak, oturarak) Siz yatarak uygulayın. Beyniniz tamamen boş ve tek odak noktanız karşı taraf.

Şimdi ilk olarak tamamen onu düşünün gözleriniz önünde yüzünü gördüğünüzü hissedin. Burada 3. göz önemli. 3. gözünüzü kullanarak (3. göz; 2 kaş arasında az yukarıda) Karşı tarafın 3. gözüne odaklanın. Bu konsantrasyon sizi karşı tarafın bilinçaltına sokmaya yetecektir. Bu aşamadan sonra sesli olarak “beni gör” kelime bu “rüyanda beni gör” uzun cümleler kurulmaz. Birkaç seferden sonra karşıdaki kişinin rüyasında nasıl görünmek istiyorsanız kendinizi o şekilde düşünerek frekansları karıştırın. Üzerinizde hangi kıyafet, çıplak, vahşi, duygusal, romantik, zengin vs. terchlerinizi siz yapın. Bu aşamalar sırasıyla 3 sefer yapılacaktır.

İlk aşamayı tamamladıktan sonra 10 dakika ara verip 2. defa aynı şeyi yapın ardından 10 dakika ara verin ve 3. sefer yaparak aşamaları tamamlayın.

Rüyasındasınız.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir