Bimcell

Bimcell tarifeler 2017

Bimcell tarifeler 2017

Bimcell tariflerinden faydalanarak Türk Telekom kalitesinde hizmet alabilir, internet, SMS ve konuşma tariflerinden birini seçerek hemen Bimcell hattı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell tarifelerinden faydalanmanın en kısa yolu, bir BİM mağazasına gider kimlik forokopiniz ile hemen işlem yapabilir, Bireysel sözleşmeyi (tarife sözleşmesi) imzalayarak Sim kartınızı anında alıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Tarifelerden faydalanabilmeniz için 18 yaşında olmanız yeterlidir.

Bimcell 2017 yılında bize hangi tarifeleri sunacak?

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

DUYURU!

Bimcell forumları açılmıştır. Faturalar, tarifeler, servisler ve hizmetler hakkında tüm konularda paylaşımlar yapabilirsiniz. Fikirleriniz ve düşüncelerinizle diğer kullanıcılara bilgilendirmeler sunabilir ve tüm konuları yorumlayabilirsiniz.

[button color=”red” size=”medium” link=”http://telefonfiyati.com/forum/bimcell-faturasiz-hatlar/” icon=”” target=”true”]FORUMA GİRİŞ İÇİN TIKLAYIN[/button]

[/box]

Bimcell Konuşma tarifeleri:

Hattınız ile dilediğiniz yönlere aramayı sadece 6 saniyesi 1 kuruş olarak ödersiniz. Bu işlem için hattınıza dakika yüklesenizde yüklemesenizde tarife üzerinden fiyata konuşur, konuştuğunuz saniyeler kadar ödeme yaparsınız.

Bimcell Mesajlaşma tarifeleri:

Yine diğer firmalardan avantajlı tarifeler içerisinde SMS vardır. SMS işlemlerinde dilediğiniz yöne MESAJ gönderebilir ve attığınız her mesaj için sadece 10 kuruş ödersiniz. Tarife avantajları içerisinde ise tek seferde 20 TL veya daha üstünde bir ödeme yaparsanız Bimcell hattı kullanan diğer abonelere gönderebileceğiniz (yurt içi) 500 SMS hediyesi elde edersiniz.

Bimcell İnternet tarifeleri:

Hiç tarife veya paketlerden yararlanmıyorsanız 1 MB internet kullanımı için 50 Krş. ödeme yaparsınız. Bu tarifenin yanında arıca sunulan 20 TL veya daha üstünde bir yükleme gerçekleştirdiğinizde ek olarak tarafınıza 1 GB internet kullanım hakkı hediye olarak verilmektedir.

[table id=6 /]
bir-dost-paket

Bimcell tarifler için bilmeniz gerekenler ise;

  • Bimcell tarifeler dileyen herkesin kullanımına sunulmuştur.
  • Hediye veya diğer tüm yönlere konuşma paketleri ise sadece yurt içinde kullanılmaktadır. Yani Türkiye içerisinde bulunan diğer cep telefonu hattı kullananlar, ev telefonları, iş telefonları dilediğiniz operatörü aramalarda kullanabilmektesiniz.
  • Bu alanda dikkat etmeniz gerek husus; size verine Türkiye içi her yöne konuşabileceğiniz dakikalarınızı, chat/sohbet hatları, özel servis hizmetler, KKTC, fax, internet için, WAP hizmetlerinde kullanamazsınız ve normal ücretlendirme üzerinden işlem görürsünüz.
  • Bimcell tarifler hizmetinden faydalanan tüm aboneler diledikleri paketlerden faydalanmak özgürdür.
  • Eğer hattınıza Kredi kartı ile ödeme gerçekleştirmek istiyorsanız, OİM (online işlem merkezi) üzerinden TL bakiye yüklemesi yapabilirsiniz. Bu hizmer 3D güvenlik şifresi isteyecektir. Eğer ödemelerini veya TL yükleme işleminizi sanal kart üzerinden yapacaksanız ve bu sanal kart 3D güvenlik sistemini desteklemiyorsa yükleme yapamazsınız. İşlemler sadece güvenlik şifresi ile işlem gören banka kartlarında gerçekleştirilebilmektedir.

Bimcell tarafından hizmet alamayacağınız kampanyalar ise;

  • Üçlü Paketi normal yeni talep eden müşteriler için kapalı olup, mevcut kullanan aboneler tarifeden faydalanmaya devam etmektedir.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir