GENEL

Bimcell İnternet Paketleri

Bimcell İnternet Paketleri

[tie_list type=”checklist”]

  • BİMcell ile ihtiyacınıza Bimcell en uygun internet paketini anında alıp cep telefonunuzda Bimcell en ucuz internet ile en ekonomik şekilde bağlanabilirsiniz.
  • Üstelik paketinizi ayda 1 kere kullanma koşulu da yok. Aynı ay içerisinde istediğiniz kadar paket satın alabilirsiniz.
  • İptal etmediğiniz ve yeterli bakiye bulunduğu takdirde paketiniz bittiğinde otomatik yenilenir.

[/tie_list]

Paket Süresi Paket İçerikleri Paket Fiyatı (Vergiler dahil) Nasıl Alırım?
Aylık

250 MB

500 MB

1 GB

5 TL

9 TL

14,50 TL

250MB yazıp 4551‘e gönderin

500MB yazıp 4551‘e gönderin

1GB yazıp 4551‘e gönderin

*120#‘yi tuşlayıp İnternet Paketleri‘ni seçin

BİMcell 100 MB paketi 3 Haziran 2015 itibariyle yeni müşteri alımına kapatılmıştır. Bu pakete sahip müşterilerimizin paketleri 8 TL’den yenilenmeye devam edecektir. 250 MB paketinden faydalanmak isteyen 100 MB paketine sahip müşterilerimiz IPTAL100MB yazıp 4551’e SMS göndererek paketlerini iptal edebilir, sonrasında 250MB yazıp 4551’e SMS göndererek 250MB paketini satın alabilir.

Cep telefonumdan internete bağlanmak için ne yapmam gerekir?

BİMcell Müşteri Hizmetleri’nden (444 4 551) destek alabilir ve ayarlarınızı yaptıktan sonra internete bağlanabilirsiniz.

BİMcell internet paketleri Nedir? 

BİMcell internet paketleri sabit ücretli, indirimli, internete erişim paketleridir.

Bimcell İnternet paketimi kullanmaya ne zaman başlayabilirim?

250 MB cepten internet paketi için 250MB, 500 MB Bimcell cepten internet paketi için 500MB, 1 GB cepten internet paketi için 1GB yazıp 4551’e gönderdikten sonra, paket kaydınızın tamamlandığına dair bir onay mesajı gelecektir. Sonrasında kullanmaya başlayabilirsiniz.
İnternet paketlerini satın alabilmek için hattınızda paket tutarı (250 MB Paketi için  5 TL, 500 MB Paketi için 9 TL, 1 GB Paketi için 14,5 TL) kadar bakiye bulunması yeterlidir.

Bimcell İnternet paketleri otomatik olarak yenilenir mi?

Bakiye yeterli olduğu takdirde paketin kullanım süresi dolduğunda (30 gün) veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik olarak yenilenir. Bakiyenin yetersiz olması durumunda, paketin süresi dolduğu andan itibaren 29 gün içerisinde yükleme yapılmazsa paket otomatik olarak iptal edilir ve tekrar yenileme yapılmaz. Yenileme yapılmazsa internet kullanımı MB başına 50 kuruştur. Paketin bir internet oturumu sırasında bitmesi durumunda oturum sonuna kadar olan kullanım KB başına 0,00492KR ile ücretlendirilir.

Bimcell İnternet paketini *120#yi tuşlayarak nasıl satın alabilirim?

*120#yi tuşladığınızda BİMcell paketlerine ulaşırsınız. Paketi satın almak için karşınıza gelen ekranda ilgili paket için tuşlama yapmanız gerekmektedir. İnternet paketleri için paket tipi olarak “İnternet Paketleri”ni seçiniz. Seçiminizin ardından istediğiniz paketin numarasını giriniz. Karşınıza paket içeriği ve fiyatına dair bilgilendirme ekranı gelecektir. Bu paketi satın aldığınız anlamına gelmez. Satın almak için bilgilendirme ekranında “1-Satın Al” seçeneğini göreceksiniz. “Cevapla”yı seçip “1”i tuşladığınızda paketi satın almış olacaksınız. Paket kaydınız tamamlandığında onay mesajı gelecektir.

Bimcell İnternet paketleri ne kadar süre geçerlidir?

Bimcell Aylık internet paketleri 30 gün boyunca geçerlidir.

Bimcell İnternet paketlerinde kullanmadığım kota bir sonraki döneme devreder mi?

İnternet Paketlerinde kullanılmayan internet miktarı kullanım süresi dolduktan sonra kullanilamaz.

Bimcell İnternet paketlerini nerelerde kullanabilirim? 

İnternet paketleri 4.5G/3G/GPRS/EDGE kullanımı BİMcell 4.5G/3G/GPRS/EDGE şebekesinde geçerlidir. Uluslararası dolaşımda 4.5G/3G/GPRS/EDGE kullanımı ayrıca ücretlendirilir

Bimcell İnternet paketlerinde kota bilgimi nasıl sorgulayabilirim?

250 MB paketi için INTERNET250MB, 500 MB paketi için KALAN500MB ve 1 GB paketi için KALAN1GB yazıp 4551’e SMS göndererek internet paketinizdeki kalan miktarı sorgulayabilirsiniz.

Bimcell İnternet paketlerinden aynı dönem içerisinde kaç tane paket alabilirim?

Aynı dönem içerisinde birden fazla farklı paket alabilirsiniz.

Bir üst pakete geçmek istediğimde paketimi iptal etmem gerekir mi?

Evet, bir üst pakete geçmek istediğinizde mevcut internet paketinizi iptal ettirip tercih ettiğiniz internet paketini alabilirsiniz.

Bimcell İnternet paketimi nasıl iptal edebilirim?

Aylık internet paketleri iptal talebini iletmediğiniz sürece her ay veya kullanım süresi dolmadan paket bittiğinde otomatik yenilenir. Bimcell Paketinizi iptal etmek istiyorsanız 250 MB paketi için IPTAL250MB, 500 MB paketi için IPTAL500MB ve 1 GB paketi için IPTAL1GB yazıp 4551’e SMS gönderebilirsiniz. İptal ettiğinizde paketiniz otomatik yenilenmeyecektir.

Bimcell İnternet paketimi iptal ettirdikten sonra kalan kullanım hakkım silinir mi?

Hayır. İnternet paketini iptal eden müşterilerimiz kalan haklarını paketlerinin son kullanım tarihine kadar kullanabilirler.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir