SPOR

Beşiktaş, yeni golcüsünü aldı. Nasri ve Aboubakar Beşiktaş’ta

Beşiktaş, yeni golcüsünü aldı. Nasri ve Aboubakar Beşiktaş’ta

vincent-aboubakarBeşiktaş ardağı fulbolcuları sonunda aldı. M.City forması giyen Samir Nasri ile Portolu golcü Aboubakar‘ı 1 yıllığına kiraladı.

Transfer dönemini verimli geçirmek ve doğru oyuncuları alarak gücüne güç katmak isteyen Beşiktaş, yeni transferlerini gerçekleştirdi.

NASRİ VE ABOUBAKAR ALINDI

Beşiktaş, hem Portekiz’de hem de İngiltere’de sürdürdüğü transfer çalışmalarında mutlu sona ulaştı ve Porto’dan Vincent Aboubakar ile Manchester City’den Samir Nasri‘yi bir yıllığına kiraladı.

YARISINI CİTY ÖDEYECEK

Samir Nasri‘nin yıllık 6.5 milyon Euro olan ücretinin paylaşımı konusunda Manchester City ile pazarlık halinde olan Beşiktaş yönetimi, İngiliz kulübünün, oyuncunun ücretinin önemli bir bölümünü ödemeyi kabul etmesi sonrası anlaşmayı sağladı.

GOLCÜ TRANSFERİ DE TAMAM!

nasriBeşiktaş, forvet transferinde de önemli bir adım attı ve Vincent Aboubakar için Porto kulübünü kiralama konusunda ikna eti. Vincent Aboubakar da, Samir Nasri gibi Beşiktaş’ta bir yıllığına kiralık olarak oynayacak. Tıpkı Nasri’de olduğu gibi Kamerunlu golcü Vincent Aboubakar’ın de sözleşme detaylarının hazırlandığı bildirildi.

Her iki futbolcunun kendileri ve kulüpleri ile sözlü olarak yapılan anlaşmaların gün içinde resmiyete dökülerek KAP’a bildirilmesi bekleniyor.

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir