EKRAN

Bayram geçtikten sonra kınayı kıçınıza yakın siz!

Bayram geçtikten sonra kınayı kıçınıza yakın siz!

Yürekli sanatçı nasıl olunur aşağıda mesajları okuyun öğrenin.

Darbenin bitmesinin ardından sosyal medya hesaplarından darbe mesajı atan cesaret edipte vatanı için tek kelime yazamayan SANATÇI BOZUNTULARI..

Milyonlarca takipcileri olduğu halde tek kelime edemeyen, korkudan inlerinden çıkamayan sanatçılarımız da var!

Ne oldu safınızı mı bulamadınız? Tarafınızı mı seçemediniz de darbenin bitmesinin ardından devletci, milletci, bayrakcı olup mesaj yayınlamaya başladınız. Korkmayın, yürekli olun ortamın durumuna göre safınızı belirlemeyin. 

Bayram geçti kınayı kıçınıza yakın siz! Bu saatten sonra mesaj atmayın kimse inanmaz size!

Millet çıplak eliyle Devletine, Milletine sahip çıkmaya çalışırken siz nerdeydiniz!

Biz sizi unutmayacağız..

Gezi’de en önde yürüyüp halkı sokağa çağıran oyuncular, 15 Temmuz Fetö darbesine gıkları çıkmadı. Biri hariç; Sarp Levendoğlu…

Küçük Ağa dizisiyle tanıdığımız Levendoğlu, darbeye kalkışan teröristlerin fotoğrafını paylaşarak “Fetö’nün uşakları hesap vereceksiniz” dedi.

SARP

Levendoğlu’nun bu tavrının Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Beren Saat, Cem Yılmaz, Tarkan gibi Türkiye’nin en çok kazanan isimlerine örnek olması dileğiyle…

HÜLYA AVŞAR

Bugün attığı mesaj.. Darbe sonu yazılan mesaj!

hulya-avsar

Nihat Doğan tankın üstüne çıktı

nihat

Darbecilere karşı mücadele veren isimlerden biri de Nihat Doğan’dı.

Acun Ilıcalı: Türk olmaktan gurur duyuyorum

(Net Duruş Sergileyenlerden)

acunn

Türkiye’yi ayağa kaldıran darbe girişimine tepki gösteren Acun Ilıcalı “Türk olmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Arda Turan’ın sözleri şöyle;

arda

Barselona’nın başarılı oyuncusu Arda Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kalkışma hareketinde gösterdiği gayret nedeniyle teşekkür etti.

“Şimdi siz yalaka dersiniz deyin…!!! Hayatı boyunca devletin hiç bir kurumundan bir şey istememiş biri olarak yazıyorum.. Hastalandık aradın üzüldük aradın sevindik aradın Allah’ın selamını gönderdik aradın dünyanın her yerinde sahip çıktın sizinle konuşurken siz bile demedik abilik yaptınız her şartta bize …! sahip çıktınız..! bugün sizin için zor günse bu gün yanındayız efendim …! Ben inanıyorum ki bu ülkeyi yeniden birleştirecek insanları toparlayacaksınız Allah iki cihanda sizi mutlu etsin!! Benim vicdanımdaki vefa sevgiyle!!! Benim başkomutanım sizsiniz!!!! Her şartta… ( futbolcuyum tarafım var fikrim var özgürüm )!!! #yaşasıntürkiyecumhuriyeti”

Demet Akalın

demet

Akalın, sosyal medya hesaplarından paylaştıkları mesajlarla darbe girişimine tepki gösterdi.

“GELMİŞ GEÇMİŞ OLSUN”

Demet Akalın şu mesajı yayınladı: “Gelmiş geçmiş olsun o kadar üzgün ve şoktayız ki… Güzel ülkemin güzel insanları.. Zeval vermesin milletime Allah’ım sen yar ve yardımcımız ol”

KENAN SOFUOĞLU

kenan-sofuogluu

İŞTE O PAYLAŞIM

‘Rabbim halkımızdan ve Reis’imizden razı olsun dimdik ayakta durdukları için. Hakan Şükür sakın Sakarya’ya gelme bu halk seni linç eder. Biz abdestimizi alip adam gibi ölmeye koştuk. Sakarya Valiliği önünde elinde silah olan askerlerle karşı karşıya geldik. Rabbim halkımızdan ve reisimizden razı olsun. Dimdik ayakta durduklari için. Hakan Şükür sakın Sakarya’ya gelme bu halk seni linç eder. Ne mutlu bu vatan icin şehit olanlara’ yazdı.

Tolga Güleç darbe için attığı twitter mesajları

tolga-

resim-tolga

Oyuncu Tolga Güleç‘in sosyal medya hesabından paylaştığı “Anlıyorum, tanka tekme atarak ya da tependen geçenf 16’lara korna çalarak darbeyi bitirdiğine inanmak senin zekana göre gayet olası.”twetine takipçilerden cevap gecikmedi.

İşte Çağla Şıkel’in o mesajı;

cagla-sikel

Siz ki insanları sanatçı veya halk ve yahutta polis yada asker diye ayıransınız, bana mı? yada bize mi? hesap soruyorsunuz ????
“İyıkı tanınmışız iyiki televızyona çıkıyoruz ,ulan bız ınsan diilmiyiz???? O jet sadece senin tependenmi geçti ? O ezanları sadece senmi duydun??? Benim ailem çoluğum çoçuğum yok mu ??? Benim nefesim kesilmedimi ???Ben o patlamalarla yerimden hoplamadımmı??? yan gelip yattımmı??? Çocuklarım yanımda diildi diye sevineyimmi üzüleyim mi şükür mü edeyim bir başıma ?? Ben düşmedimmi ekmek makarna peşine ?Dolabıma bakmadımmı neyım var neyım yok dıye??? Yarın nasıl bı ülkeye uyanıcaz endişesi yaşamadımmı ??? Ben insan diilmiyim?? illa size açıklama yapmak zorundamıyım??? Sizene benım tarafımdan tarafsızlığımdan ? Önce insan olun oturun bana veya ünlülere çemkireceğinize dua edin ülkemiz için hayatını kaybeden insanlar için !Ha bide af dileyin haklarını yediğiniz , insanlıklarını bilip bilmeden sorguladıklarınız için !!!!!”

Diriliş Ertuğrul ekibinden darbe girişimine tepki

dirilis-ertugrul

Diriliş Ertuğrul dizisinin ekibi, FETÖ’cülerin darbe girişimine karşı sessiz kalmadı.

DİRİLİŞ’İN DARBE TEPKİSİ

TRT ekranlarında izleyiciyle buluşan Diriliş Ertuğrul dizisinin ekibi, çektikleri video ile hain girişime karşı tepkisini ortaya koydu.

Duska Tosic tankın önünde poz verdi

tosic

Beşiktaş’ın Sırp savunmacısı Duska Tosic, başarısızlıkla sonuçlanan darbe girişiminde kullanılan tanklardan biriyle fotoğraf çekildi.

Murat Kekilli

kekilli

Şarkıcı Murat Kekilli sosyal medya hesabından yaptığı videolu açıklamada “Bütün sanat camiasını zalimlere ve zorbalara karşı direnmeye davet ediyorum.Gelin ve karanlıktan korkmayın.” dedi

TUBA ÜNSAL

tuba-1 tuba-unsal

Şükrü Özyıldız’dan skandal benzetme

SUKRU

Oyuncu Şükrü Özyıldız darbecileri terörist Deniz Gezmiş ve Mahir Çayan üzerinden savunmaya çalıştı. Tepkiler üzerine paylaşımını kaldırdı..

emre-colak melo nuri-sahin podolski sow tore

berna-lacin ugur-dundar

 Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir