CEP-TABLET

Ayda 19 TL 3GB internetli Türk Telekom tarifesi

Ayda 19 TL 3GB internetli Türk Telekom tarifesi

bahar-firsatiKaçırılmayacak Bahar Fırsatı Türk Telekom’da! Bahar Fırsatı 3GB Paketi’nde tam 3 GB Cepten İnternet, Her Yöne 750 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 25 TL!

Ayda 19 TL 3GB internetli Türk Telekom tarifesi Paket Bilgisi

Bahar Fırsatı 3GB Paketi ile tam 3GB Cepten İnternet, Her Yöne 750 DK ve Her Yöne 1000 SMS sadece 25 TL!

BAHAR3GB yazıp 5555’e SMS gönderin, Bahar Fırsatı 3GB Paketi’niz cebinize gelsin!

Bahar Fırsatı 3GB Paketi’nden hemen faydalanmak için Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olmanız yeterli!

Hala müşterimiz değilseniz, sizi en yakın İletişim Merkezi’mize bekliyoruz.

[box type=”note” align=”alignleft” class=”” width=””]Bu tarife için başvuru yapıldığında 19 TL olan tarifeye karşılık hattınızdan 25 TL kesiliyor. Hattınıza kontor-dakika yüklemesi yaptığınızda 20 tl yükleme yapmayın. Aksi durumda 15 TL daha yükleme yapmak zorunda kalıyorsunuz. Hattınızın tarifesini bu tarife ile değiştirmek istediğinizde bakiyenizin 25 TL olmasına dikkat edin[/box]

BAŞVURU İÇİN

Yeni olmak isteyenler başka operatör kullannanlar için yeni abonelik başvurusunu buraya tıklayarak yapabilir. Mevcut müşteri formu için tıklayın. Öneri ve diğer işlemleriniz için : 444 1 444

Ayda 19 TL 3GB internetli Türk Telekom tarifesi detayları:

Hangi Paket? Bahar Fırsatı 3GB Paketi
Ne Alırım? Her Yöne 750 DK + Her Yöne 1000 SMS + 3 GB İnternet
Ne Öderim? 25 TL / AY
Nasıl Alırım? BAHAR3GB yaz 5555’e gönder
[toggle title=”Hemen Paketi Alın” state=”close”]Faturasız Müşteriler BAHAR3GB yazıp 5555’e SMS gönderin.[/toggle]

[toggle title=”Paket Kapsamı ve Geçerlilik Detayları” state=”close”]

 • Bahar Fırsatı 3GB Paketi’nin fiyatı, son 30 gün içinde yeni hat alarak veya numara taşıyarak gelen müşteriler için aylık 19 TL, mevcut müşteriler için aylık 25 TL’dir.
 • Paket, 30 gün içinde birden fazla kez alınabilir. Bu durumda paket, en son alınan paketi takip eden 30. günde yenilenecektir.
 • BİMcell, POCELL, Pttcell ve Teknosa Mobil tarifelerinden Türk Telekom faturasız mobil tarifelerine gelerek pakete kayıt olmak isteyen müşteriler Bahar Fırsatı 3GB Paketi’nden aylık 25 TL’ye yararlanabilirler.
 • Pakete kayıt SMS ile veya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla yapılabilir.
 • Paket kapsamındaki faydaların geçerlilik süresi 30 gündür, kullanılmayan faydalar bu süre sonunda silinecektir.
 • Paket, 30 gün sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Paket alım sırasında yeterli bakiyesi olmayan müşterilere, 29 gün içinde yeterli bakiyesi olması durumunda paket tanımlanır. Paket iptal başvurusunda bulunulmadığı müddetçe müşterinin bakiyesi yeterli seviyeye ulaştığında paket tutarı müşterinin bakiyesinden düşülerek paket yüklemesi gerçekleştirilecektir. Paket iptali için IPTAL BAHAR3GB yazılarak 5555’e gönderilmesi gereklidir. İptal durumunda ücretsiz verilen faydalar silinmeyecektir. Kullanım süresi sonuna kadar geçerli olacaktır.
 • Paketten yararlanacak numara eğer daha önce Türk Telekom mobil numarası ise, numaranın tekrar Türk Telekom mobil tarifelerin taşındığı tarih ile numaranın Türk Telekom mobil tarifelerinden taşınmış olduğu tarih arasında en az 90 gün geçmiş olmalıdır.
 • Faydaların 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Mobil Ofis, Faturasız Bayi, Katlayan, Standart, BIMCELL, POCELL, PTTCELL, Teknosa Mobil haricindeki bireysel faturasız tarifelerindeki müşteriler ve taraftar hat sahibi müşteriler yararlanabilir.
 • Her yöne dakikaların ücretlendirme periyodu 60 saniyedir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. paket fiyatında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Fiyatlara KDV, ÖİV dahildir.
 • Müşterilerimiz pakete kaydolarak yurtiçi 4.5G servisinin kullanımının açılmasına da onay verirler. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM Kart ve Cihaz kullandıkları sürece yurtiçinde 4.5G servisini kullanacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Paket kapsamındaki internet kullanım hakkı tüketildiğinde 2KR/100KB ile ücretlendirme yapılacaktır.
 • Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır. Paket kapsamındaki ücretsiz görüşme süreleri 444 ile başlayan ve 1 ile başlayan 3 haneli aramaları ve görüntülü görüşmeleri kapsamaktadır. Paket aşımı durumunda yapılan arama ve SMS gönderimleri her abonenin kendi tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
 • Kampanya kapsamındaki internet haklarının ücretlendirme periyodu faturasız tarafta 100 KB’dır. İnternet hakkının sona ermesinin ardından, müşterinin üzerinde başka paket yoksa mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından sağlanan mobil telekomünikasyon hizmetleri bundan sonra Türk Telekom® markası altında devam edecektir.

[/toggle]

[toggle title=”Her Yöne Arama ve SMS Kapsamı” state=”close”]Paket kapsamında sunulan dakika, SMS ve veri kullanım hakları sadece yurt içi kullanımda geçerlidir. Söz konusu haklar, KKTC ve yurt dışı kullanımları kapsamamaktadır.[/toggle]
[toggle title=”Ücretlendirme Periyodu” state=”close”]Tarifedeki arama fiyatlarının ücretlendirme periyodu 60 saniyedir. İnternet haklarının ücretlendirme periyodu 100 KB’dır AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.[/toggle]

[toggle title=”SMS Aktivasyon” state=”close”]

BAHAR FIRSATI 3GB PAKETİ
PAKETE KAYIT BAHAR3GB –> 5555
KALAN SORGULAMA KALAN BAHAR3GB–> 5555
PAKET İPTALİ IPTAL BAHAR3GB–> 5555

[/toggle]

[toggle title=”Ücretlendirme Detayları” state=”close”]444 ile başlayan aramaların yurt içi ücretlendirmesi eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız var ise bu yönlerden düşer; eğer tarifenizde her yöne ya da sabit hat yönüne kullanım hakkınız yok ise tarifenizin sabit hat yönü dakika fiyatıyla ücretlendirilmektedir. Yurt içinde Türk Telekom mobil hatlarından yapılan 500 Müşteri Hizmetleri aramaları, faturasız müşterilerimiz için 60 Kuruş olarak ücretlendirilmektedir.[/toggle]


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir