KADIN

Ateşli gecelerin vazgeçilmezi yeni model seksi gecelikler

Ateşli gecelerin vazgeçilmezi yeni model seksi gecelikler

tangali1Seksi Gecelik iç giyim grubunun şık modelleri ve şık tasarımları ve erkekleri baştan çıkarıcı detaylara sahip özel giyim grubudur. Seksi gecelikler özel olmasını istediğiniz gecenizin kışkırtıcı ve baştan çıkarıcı olmasını sadece giyinerek elde edebilirsiniz. Seksi gecelikler partnerinizin size olan ilgisini daha fazla artıracağından özel gecede kadınlığınızı tam anlamıyla hissetmenizi sağlayacak en önemli faktörlerden biridir.

Özel gün gecelikleri:

Yılbaşı, sevgililer günüz ve özel günlerde çok tercih edilen seksi gecelikler istediğiniz her günü özel bir gün haline getirebilir. Vucudunuzu saran tüllü, derin yırtmaçlı ve transparan kumaşlar sıcak gecelerde sizi uç noktalara taşıyacaktır. Vücut hatlarınızı tam anlamıyla gözler önüne serecek bir tercih partnerinizin ve sizin uzun bir gece ve değişik fanteziler yaşamanıza neden olacaktır.

Seksi gecelikler 3 kategoriye ayrılır;

Erotik Gecelikler:

erotik-gecelik

Ağ kısımları açık olan tangalar ile kombine edilen erotik gecelik modelleridir. Genel olarak ilk gecelerde tercih edilen bu model oldukça fazla detaylara sahip olmaktadır. Gerdek gecesi geceliği olarak da isimlenen bu gecelik ilk gecenin unutulmaz bir gece olmasını sağlayacaktır.

Fantazi Gecelikler:

seksi-gecelik Yılbaşı ve özel gecelerin vazgeçilmezi Fantazi geceliklerdir. Fantazi gecelikler jartiyerli ve çorap dahil kombineler olarak tercih edilidir. Bayanların tercihi özel geceyi daha unutulmaz hale getirmek için kullandığı en özel silahlarından biridir. Bu gecelik türü kadının vücudunu en belirgin hale getiren modellerdir.

Seksi Gecelikler:

tangali-gecelik

Günün her anında kullanılan seksi gecelikler bir modeldir. Dantel, transparan ve deri tasarımlar olarak kullanılabilir. Partnerin gün boyu dikkatini çekmek ve ilgi odağı halinde durmak isteyen bayanların tercihidir. Sabah kahvaltısı hazırlarken penye ile sabah gün yüzünde durmak gün boyu erkeğin aklında kalıcı olma amacı taşımaktadır. Rahat ve ufak firikikler vermek ise kadının erkeğini erkenden eve getirmenin en önemli metotlarından biridir.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir