MAGAZİN

Asena Atalay özel bir klinikte depresyon tedavisi görüyor

Asena Atalay özel bir klinikte depresyon tedavisi görüyor

Para gitti, aşk gitti, cip gitti, iş gitti o eski halinden eser kalmadı şimdi..

Caner Erkin’le evliyken adı ikoncana çıkan Asena Atalay, boşanmanın ardından işini de kaybedince bunalıma girdi. Asena Atalay‘ın, bir klinikte depresyon tedavisi gördüğü iddia edildi.

Beşiktaş’a transfer olan Caner Erkin’in, Şükran Ovalı’yla aşkı doludizgin devam ederken eski eşi Asena Atalay ise kayıplara karıştı. Yıldız futbolcuyla evliyken yaşadığı lüks hayat ve Berkay’la adının karıştığı skandalla gündemden düşmeyen Asena Atalay‘ın eski günlerinden eser yok.

DEPRESYONA GİRDİ

Caner Erkin’le 6 yıllık evliliği bu yılın başında biten Asena Atalay, iş kadınlığına soyunmuştu. Ancak modacı, işler yolunda gitmeyince borçlarını kapatmak için eski eşinin son hediyesi olan 2 milyon 700 bin liralık cipi satmıştı. Bir televizyon programındaki sunuculuk görevinden de olan Asena Atalay, Gak magazin’in iddiasına göre zor günleri atlatamadı ve depresyona girdi.

OVALI AŞKI, TUZ BİBER OLDU

Yine iddiaya göre Caner Erkin’in Ovalı’yla evlilik planları yapması marjinal tasarımcının psikolojisini iyice bozdu. Hem işte hem de aşkta kaybeden Asena Atalay‘ın sinirleri bu duruma dayanamadı ve özel bir klinikte depresyon tedavisi görüyor

asena-1Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir