MAGAZİN

Bu Aleyna Tilki isimli kız nasıl bu kadar şımardı

Aleyna Tilki

Çocukluğuna verebilirsiniz, heyecanlarına verebilirsiniz ama 5 yıl sonra adını bile hatırlamayacağınız bu sanatçı kızı (sanatçı dedik ama sanatçılar kusura bakmasın) kim bu kadar pofpofluyor. “BEN POPUN PRENSESİYİM” diyor tacında öyle yazıyormuş 🙂 Bak bak özgüvene bak.. Ne yaptı ki prenses oldu bu kız..

Sanat derseniz sanat icrası yok, rol derseniz yaptığı rol yok, güzellik deseniz ölçülerinden başka kayda değer yanı yok. Hangi dünyada yaşıyor biz bilemedik.

Son zamanlarda film alemine sarmış, benimde Türkan Şoray kanunlarım olabilir diyor. Buna biri rol mü verdide kanun koyuyor,  koyuyorsun git o kanunları sevgiline koy..  Film çekse beleş olursa herkes izler başka türlü kimse sinema bileti almaz. Bizden demesi.. Hazır sevgili demişken Emrah isimli genç ile gece gündüz iş görüşüyor muş muş aşk yok muş muş bizde yedik 🙂

Anası babası sanırız bu kızı evratlıktan çıkardı ya da altın yumurtlayan tavuk morali bozulmasın aman gelir kapısı kapanmasın diye daha dün 17 yaşına basan kızın başını boş bırakmış. Dizinizi dövmeye hazırlanın..

Basın tabi kızı şöhret diye lanse ediyor ama gerçek anlama bakarsak, youtube beleş video şöhreti demek en doğrusu. Sadece basının gösterdiği ilgiden dolayı şımaran bir kız oldu çıktı.

İşte o gündemden düşmeyen 2 ayrı tip (tencere-tava):Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir