MANŞET

Ahmet Hakan’ı yerin dibine soktular

Ahmet Hakan’ı yerin dibine soktular

1 Kasım seçimlerinden önce PKK’nın siyasi kanadı HDP’yi büyüterek ülkeyi koalisyon bataklığına sürüklemek için bütün medya gücünü kullanan Aydın Doğan ve Ahmet Hakan, seçim yenilgisinden sonra büyük bir pişkinlikle “biz tarafsızız, siyasete yön vermek bizim işimiz değil, gazetecilik yapıyoruz” şeklinde açıklamalar yapmaya devam ediyor. Hürriyet yazarı Ahmet Hakan bugünkü yazısında Star yazarı Hüseyin Gülerce’ye sert bir yazı kaleme aldı. Gülerce ise kendisine yapılan bu saldırıya sosyal medya üzerinden aynı üslupta karşılık verdi.

SELAHATTİN DEMİRTAŞ’A ŞİRİNLİK MUSKASI TAKMADIN MI?

Ahmet Hakan’a cevabımdır. Ahmet Hakan, bugünkü Hürriyet’te hakkımda hakaret dolu bir yazı yazdı.Yazarlığının son demlerinde bana saldırmasının sebebi kendisiyle ilgili hatırlatmalarım. 7 Haziran seçimleri öncesinde HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’a, CNN Türk’teki programında saz çaldırıp şirinlik muskası taktırmıştı.Yine 7 Haziran’ın ertesi günü Selahattin Demirtaş için “yeni bir lider siyasi hayatımıza güneş gibi doğdu” güzellemeleri yaptı.

ERDOĞAN’A HAKARET ETTİNİZ, SEÇİM ZAFERLERİNİ HİÇ HAZMEDEMEDİNİZ!

Sayın Cumhurbaşkanımıza 7 Haziran öncesinde, “sadece kas gücü var” diye hakaret etti, 1 Kasım’dan sonra da “tek bir lider var, o da Erdoğan” dedi.

Ahmet Hakan’ın hem yüzsüz, hem de nasıl iki yüzlü olduğunu hatırlatmam onun terbiyesizliğini depreştirdi.

KOALİSYON KURULSUN DİYE ÇALIŞTINIZ

Aydın Doğan medyası, Erdoğan’ı bir türlü hazmedemedi. Barajı aşsın, AK Parti tek başına iktidar olmaktan uzaklaşsın diye HDP’nin “Türkiye Partisi” diye allanıp pullanmasında en büyük rolü Doğan ve Gülen medyası kolkola oynadı.

Şimdi, her gün şehitler verirken Aydın Doğan ve Ahmet Hakan gibilerin HDP üzerinden PKK seviciliğini hatırlatmam, Aydın Doğan’ı ve Ahmet Hakan’ı deli etti, şirretleştirdi. Ahmet Hakan bana, Aydın Doğan yol vermeden hakaret edemez.

NAZLI ILICAK VE AHMET HAKAN AHLAK DERSİ VEREMEZ!

En zoruma giden de, Nazlı Ilıcak ve Ahmet Hakan gibilerinin bana ahlak dersi vermeye kalkması. Kıyamet alameti dense yeridir.

Ahmet Hakan, gerçekten ahlaksızlık ve karaktersizlikle anılan biri. Geçen gün de, Star’daki yazımın ilk cümlesini alıp devamını almadığı için karakter suikastı yaptı. Bir adam, ancak bu kadar ahlaksız, şirret, çirkef, utanmaz ve yüzsüz olabilir.

AYDIN DOĞAN’A GARSONLUK YAPAN SEN…

Şunu da söyleyeyim, Bu ülkede “besleme yazar” deyince ilk akla gelen isim Ahmet Hakan Coşkundur. Hele, “patronuna yatta servis yapan yazar biliyor musunuz?” diye sorulsun cevap; “Ahmet Hakan…” olur.

GÜLENCİLER KAÇIYOR, SIRA SİZDE!

HDP’lilerin dokunulmazlıkları kalkarken Doğan ve Gülen medyasının, Ahmet Hakan gibilerin devri de bitmiş olacak.

Gülenistler iyi kaçıyor da, Aydın Doğan ile Ahmet Hakan ne yapar acaba?Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir